4: 4

Журибіда Віктор/Журибіда В.В

Посідаючи четверту сходинку у турнірній таблиці серед клубів четвертої ліги, FC L.C. розраховували на здобуття чергових трьох очок, оскільки за три тури до завершення регулярного чемпіонату сьогодні їм протистояв відвертий аутсайдер з нулем очок. Мабуть, слід нагадати той факт, що у ФК «Легіон» саме нуль очок, незважаючи на одну перемогу в чемпіонаті, через зарахування технічної поразки та зняття трьох очок відповідно до регламенту змагань. А у сьогоднішньому матчі, щойно розпочавши з центра майданчика, нападник «Легіона» просувається декілька метрів вперед та наважується на потужний удар метрів з дванадцяти – кулястий пролітає в трьох метрах від стійки. Загалом гра розпочинається за невисоких швидкостей та практично без комбінаційних дій. Обидва клуби намагаються будувати свою гру за рахунок індивідуальних дій та ударів по воротах з середньої та далекої відстані. Один з таких ударів проходить у Андрія Демського на 3 хв, і «Легіон» уже попереду. Відігратись «ЛуцькЦентр» міг уже на 5 хв, та після удару головою уже з меж карного майданчика м’яч летить над поперечиною. А от подвоїти рахунок «Легіон» свій шанс використовує після розіграшу штрафного на 9 хв – робить це Денис Голодюк. Щоправда за хвилину перевага гостей знову в один м’яч – скорочує рахунок Антон Чернов. Та схоже саме стандарти сьогодні є основним козирем у грі «Легіона». Розіграш кутового на 11 хв і завдяки голу Тараса Мазяра на перерву команди йдуть з перевагою у два м’ячі на користь «Легіона». Немов пригадавши хто є фаворитом сьогоднішньої гри, FC «L.C.» другий тайм розпочинає безперервними атаками на ворота суперника. Натиск дає свій результат, і за 5 хв другого тайму два голи у виконанні Павла Щербатюка та Віталія Корця на табло встановлюють рівновагу 3:3. Взагалі другий тайм команди грають уже більш швидкий футзал. У центрі майданчика м’яч затримується вкрай рідко, що додає певної роботи обом кіперам. Та доводилось їм не лише рятувати свої ворота, але наприкінці матчу і діставати м’ячі з сітки воріт. 25 хв стала щасливою для Артема Краннікова, який забиває красень-гол через себе. А рятує гру для своєї команди за 34 секунди до завершення, граючи у п’ять польових, Антон Чернов, встановивши нічийний рахунок 4:4. Схоже «Легіон» здобуває очко, а FC L.C. втрачає два.

Rращі гравці: Віталій Корець – Денис Голодюк