6: 0

Журибіда Віктор/Журибіда В.В

Різні за класом зустрілись у дев’ятому турі п’ятнадцятого ювілейного чемпіонату футзальні клуби серед четвертої ліги. Без втрат до сьогоднішньої гри підійшли студенти. Полонківчани ж з шістьма очками посідали дев’яту сходинку. Як і передбачалось, фаворит нинішнього двобою ФК «ВНУ» з перших хвилин пішов на штурм своїх опонентів. Тож гол не забарився, а точніше два – на 2 хв Назар Тракало уже оформлює дубль. На 3 хв його підтримує Святослав Гадзінський, і на табло уже 3:0. Зробивши хороший старт, «ВНУ» продовжує грати у своє задоволення та до розгрому не поспішає. За такої гри «Гірка Полонка» організовує свої атаки, а на 7 хв навіть завдає декілька ударів по воротах, та явної небезпеки для кіпера студентів вони не приносять. Натомість активізувавши свої атакуючі дії, на 9 хв «ВНУ» знову відзначається голами, які до свого активу записують Назар Цап та Святослав Гадзінський. Загалом, захищаючи власні ворота, під кінець тайму записали до свого активу ще й шість командних фолів. Та дабл-пенальті за 31 секунду до завершення тайму не реалізовує Максим Пивоварчук, направивши кулястого над поперечиною.

Практично зробивши гру у першому таймі, форсувати події у другому студенти не стали. Розкуто та невимушено грають обидва клуби у другому таймі, навіть не вмикаючи високих швидкостей. Гострих моментів як біля одних, так і біля інших воріт, майже не виникає. Найбільшої небезпеки полонківчани досягли на 20 хв, коли удар від нападника зупинила стійка. Відповідь від студентів прозвучала забитим голом на 22 хв у виконанні невгамовного Назара Цапа. Слід також зауважити, що другий тайм на відміну від першого пройшов досить коректно та практично без фолів. Навіть єдиний фол на 24 хв був швидше випадковим, ніж вимушеним. Тож впевнена і непереможна хода до чемпіонства для «ВНУ» продовжилась і у дев’ятому турі. У «Гіркої Полонки» хоч і примарні, та все ж залишаються шанси поборотись за завітну вісімку.

Кращі гравці: Назар Тракало – Андрій Василевський