4: 2

Котельчук/Голоскоков Д.

Команда «батюшок» виходила на матч вже у статусі срібних призерів регулярного чемпіонату, адже конкуренти за другу позицію турнірної таблиці втратили свій шанс, і тепер повна незалежність від результату зустрічі давала можливість грати спокійно, без жодного «мандражу». В свою чергу «мотористи» явно хотіли гучно «грюкнути дверима» сезону 22-23 і зрештою покласти в командну скарбничку бодай один заліковий бал. Отже було цікаво подивитися який футзал продемонструють гравці на яких жодним чином не тиснув результат матчу. Православна команда відразу нав’язала дуже високий темп гри і це не дивно, адже в розпорядженні Дмитра Голоскокова було аж три четвірки, що змінювалися кожні дві хвилини ігрового часу, тоді як в «Мотора» лише двоє гравців перебувало на лаві запасних. Перша четвірка відкрила рахунок якраз перед заміною: Кирило Шпаковький в улюбленій манері поклав м’яча у дальній лівий кут воріт. Друга четвірка створила безліч моментів, але успіху не добилася, не змогла похизуватися голами і третя зміна «Покрову». В першому таймі «Мотору» практично не вдалося потурбувати голкіпера «батюшок» Богдана Шостака, зі втомою гравці з авіазаводу справилися за допомоги тайм-ауту, а потім і перерва між таймами дозволила відновити сили. Після перепочинку початок другого тайму став абсолютною копією першого: знову Кирило Шпаковський перед зміною четвірки забиває гол і збільшує відрив до двох м’ячів. Друга четвірка «Покрову» цього разу також створила безліч моментів, щоправда один з них таки конвертувався в гол. Перепасовку біля воріт суперника завершив капітан команди Павло Шматюк. Щоправда довго порадіти не вдалося: буквально за хвилину швидка контратака «мотористів» відрізала захоплених грою в нападі «батюшок» і Володимир Дзісь своїм голом продемонстрував, що авіазавод не складає зброю. Ба, більше того: забитий м’яч додав наснаги футзалістам з Ківерцівської і в метушні біля воріт найрозторопнішим виявився Артем Черковський, який скоротив розрив у рахунку до мінімума. «Покров» продовжував тримати високий темп і рано чи пізно православні повинні були «перебігати» опонентів. Так і сталося: під завісу зустрічі Андрій Шокало забив гол, який і зафіксував остаточний рахунок зустрічі: 4:2 на користь «Покрову»

Кращі гравці: Кирило Шпаковський – Володимир Дзісь