3: 6

Осопчук Владислав/Журибуда Віктор

На початок гри сьогоднішні суперники, хоч і не стовідсотково, та принаймні мають хороші шанси зберегти свої позиції у звітній вісімці четвертолігових клубів для подальшої боротьби за абсолютне чемпіонство. Маючи по грі у запасі, саме вони посідають сьоме та восьме місце у турнірній таблиці. Початок гри показав, що кожен з суперників налаштований лише на перемогу. На першу атаку, організовану ратнівчанами, «Респект-3» відповідає двома контрвипадами, які знову чередуються ударами по воротах номінальних гостей. Та серйозної загрози для Андрія Ткачука вони не несуть, адже приходяться прямо в руки. Після одного з таких ударів саме воротар «Респекта-3» вирішує організувати атаку самотужки. І це йому вдається на всі сто. Наблизившись до воріт свого візаві, Андрій завдає потужного удару метрів з десяти, який і досягає цілі. Отже, 3 хв і рахунок у грі відкрито. Забивши гол, «Респект-3» стає у позиційну боротьбу, та зустрічає суперника лише на вершині власної половини майданчика. Відійшовши в оборону, синьо-білі дозволяють супернику комбінувати більш різноманітно. Тож така тактика спрацьовує лише до 7 хв – саме тоді Владислав Січковський рахунок зрівнює. 10 хв запам’яталась невдалим виходом віч-на-віч нападу ратнівчан та миттєвою гольовою контратакою «Респекта-3», і Владислав Кириченко знову виводить свою команду вперед. Та кінцівка тайму все ж за футзалістами з Ратніва. За хвилину Артем Лясковський зрівнює рахунок, а за 49 секунд до кінця тайму Вадим Будянський відзначається голом у роздягальню.

На початку другого тайму повільні розіграші чередуються взривними атаками з боку обох команд. Та його перша половина аж до 19 хв безгольова. Саме тоді Владислав Січковський оформлює дубль. В подальшому 20 хв знаменується досить потужними атаками від гостей, де три поспіль удари приходяться почергово у поперечину, стійку та фіксують хет-трик Владислава Січковського. Довівши гру до відриву у три м’ячі, ратнівчани схоже починають грати на збереження переможного рахунку. Їм це практично і вдається. Незважаючи на гол престижу від Владислава Кириченка, паритет у три м’ячі за три хвилини до завершення матчу та остаточний рахунок 3:6 встановлює Михайло Скиданюк, чим практично забезпечує своїй команді місце у вісімці. «Респекту-3» за цю позицію доведеться поборотись у двох заключних турах.

Кращі гравці: Андрій Ткачук – Владислав Січковський.