:
6

Бродовський Руслан/Котельчук Ігор/Осипчук/Осипчук Владислав

Ткачук Лука/Журибіда Віктор

Беззаперечний лідер п’ятнадцятого ювілейного волинського футзалу еред четвертолігових команд клуб «ВНУ» екзаменував у десятому турі середнячка футзалістів з Підгайців. Наполегливі атаки на початку матчу не дають позитивного результату для «ВНУ» забити швидкий гол. На заваді цьому, в першу чергу, стоїть добре організований захист воротнівчан, а подекуди і нефарт для «ВНУ». Тож трішки оговтавшись від натиску номінальних гостей, господарі роблять свої «вилазки» до воріт суперника. Ледь не завершилась взяттям воріт атака ФК «Воротнів» на 6 хв, де удар нападника прийшовся у поперечину. Підхопивши відскок, студенти миттєво організовують свою уже гольову атаку – рахунок у грі відкриває Назар Тракало. Не встигли футзалісти з Підгайців відійти від пропущеного м’яча, як сьома хвилина знову стає результативною для Максима Пивоварчука, котрий і подвоює рахунок. Кінцівка першої половини гри хоч і проходить за певної територіальної переваги гостей, та реальний шанс відзначитись на 10 хв мали все ж господарі. Правда разючий удар від нападника прийшовся поруч із стійкою.

Зробивши висновки ходу гри у першому таймі, на початку другого студенти надають можливість для атак своєму опоненту, що суттєво оголює їхні тили та створює простір для своїх атак. Така тактика повністю спрацьовує, і на 16 хв уже 0:5. За «ВНУ» відзначаються почергово Максим Пивоварчук, Владислав Ярощук та Володимир Павлишин. Дещо скорочує рахунок у грі на 17 хв Денис Лафета, котрий вчасно опинився на добиванні м’яча практично в пусті ворота метрів з двох. Надалі чудову комбінацію в один дотик у карному майданчику суперника організовують Назар Тракало та Віталій Подзізей, де останній робить рахунок 1:7 на користь своєї команди. Слід також зазначити, що наполегливість студентів у другому таймі примусила суперника до шести накопичувальних фолів уже на 24 хв. Тож до кінця гри за студентами ще чотири рази рахувались дабл-пенальті. І лише один раз стандарт реалізував Владислав Сіжук. Решту почергово хибили Владислав Ярощук (вище воріт), Назар Цап (воротар), а за 35 секунд до кінця гри виконання стандарту Арсена Пірожука прийшовся у поперечину. А хвилиною потому остаточний рахунок у грі 2:8 голом престижу відзначився Павло Романюк.

Кращі гравці: Павло Романюк – Максим Пивоварчук