2: 3

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

В регулярному чемпіонаті дубль «Теремно Хліб» досить переконливо обіграв «Дубнівську» з рахунком 8:2. Проте обидві команди завершили регулярний чемпіонат переможними матчами, причому «хлібопекам» наостанок вдалося перервати безпрограшну серію лідера Третьої ліги команди «Грифон», а «Дубнівська» «розібралася» з другим складом «Мідасу». Традиційно непоступлива «Дубнівська» та клуб «пекарів», що вдало поєднує молодість і досвід гарантували такий собі футзальний блокбастер на майданчику спорткомплексу ВНУ. Забігаючи наперед повідомлю, що саме так і сталося: розв’язка матчу відбулася на останніх секундах і до останнього було невідомо, як в напруженому детективі: «вбивця повар чи садівник?». Активний Назар Лич як і завжди шукав шпарини в захисних мурах хлопців з «цегельного», і на екваторі першого тайму знайшов таки пасом Богдана Рабського, а той не схибив! Той же Богдан декількома хвилинами пізніше напогано пробив здалеку, але голкіпер в акробатичному стрибку перевів м’яч на кутовий. Взагалі, саме у Анатолія Довгуна (воротаря «Дубнівської») було більше роботи аніж у його колеги, але приводу для критики товаришам по команді Анатолій не давав – «тащив» з усіх сил! Що ж стосується польових гравців з «райончика», то в першому таймі якихось моментів, що могли б запам’ятатися своєю гостротою створити їм не вдалося. На перерву команди відправилися за мінімальної переваги «Теремно хліб-2». Розмова на підвищених тонах на лаві «Дубнівської» під час перепочинку свідчила про те, що хлопцям далеко не байдуже як завершиться зустріч цього вечора. Втім, «Теремно» і в другому таймі продовжувало диктувати свою волю, тримаючи гру під контролем, тоді як «Дубнівській» лишалося очікувати на помилку суперника, щоб конвертувати її в гол. Момент «дозрів» на четвертій хвилині тайму: перший удар прийняв на себе воротар, але першим на добиванні був Сергій Доскуч, який і зрівняв рахунок. Гарний настрій та напрацьований розіграш ауту дозволив «Дубнівській» вийти вперед: Андрій Захарчук потужно «прошив» ворота «Теремно-2». Після того як ситуація кардинально змінилася, «пекарі»  вдалися до надактивних дій, але Анатолій Довгун спіймав у «рамці» такий кураж, що забити йому було просто нереально. Тактичний тайм-аут за дві хвилини до фінального свистка від «Дубнівської» дозволив трохи збити темп гри, але, можливо саме цей факт зіграв на руку «пекарям»: позиційно розіграна атака завершилася взяттям воріт від Владислава Власюка, але порадіти нічиїй не вдалося: вже за декілька секунд дещо курйозний гол Сергія Доскуча таки зробив невеличкий гандикап на наступну зустріч в плей-офф для «Дубнівської».

Кращі гравці:   Богдан Рабський – Анатолій Довгун