5: 2

Журибіда Віктор/Голоскоков Дмитро

Цього сезону дублю «Мідасу» жодного разу не вдалося обіграти «Покров», ні в «регулярці», ні в кубку Прогресу. Тепер спортивна доля звела ці команди в чвертьфіналі плей-офф, і обидва колективи були налаштовані надсерйозно на зустріч. З початку гри стало зрозуміло, що обидві команди пресингуватимуть, причому створюватимуть тиск досить високо. З перших хвилин воротарям довелося продемонструвати свої навички і перевірити чи добре пройшла розминка. Першими успіху досягли «батюшки» і саме за рахунок пресингу: Кирило Шпаковський «прихопив» голкіпера суперників, коли той отримав пас від колеги. Гра у відборі була такою стрімкою та активною, що Кирилові вдалося «видряпати» м’яча і віддати на «верхівку» Максимові Дзекану, а тому залишилося лише «розстріляти» порожні ворота менш ніж з шести метрів. Далі гра перейшла в обопільні атаки і контратаки, але попри всі зусилля забити гол не вдавалося жодному з колективів, на табло ж зростав не рахунок, а лише кількість фолів. На останній хвилині активного Давида Бабича гравцям «Покрова» вдалося зупинити лише з застосуванням забороненого прийому. Небезпечний карний удар потужно і влучно низом реалізував Владислав Гуц. Ще до перерви «Покров» міг відновити перевагу за рахунок «даблу», але удар Андрія Шокала парирував воротар. За нічийного результату команди пішли на перепочинок. Важко сказати, яка команда виглядала кращою в другому таймі – атаки та контратаки з обох сторін не давали нудьгувати ані на секунду. Зрештою стало зрозуміло, що вирішальною стане остання п’ятихвилинка. Саме так і сталося: небезпечну «контру» «Мідаса» було зупинено ціною порушення, а після удару з карного м’яч потрапив прямісінько у руку, що відділилася від «стінки». Абсолютно законний шестиметровий чітко виконав Віталій Пшонік, і «царі» вийшли вперед. За дві з половиною хвилини до кінця матчу потужний удар Максима Дзекана прийшовся в поперечину, а відскок майже на лінію воріт. Павлу Кутецькому, що спритно виявився поруч залишилося лише переправити «кулястого» в сітку. А далі «прорвало» Андрія Шокала: спочатку ударом з носка він вивів «Покров» вперед. Він же, практично після розиграшу м’яча з центрального кола зумів перехопити ммяч, протиснутися через двох захисників і збільшити відрив у рахунку. За тридцять секунд до кінця гравці православної команди отримали право на аут на половині майданчика суперників, Дмитро Голоскоков взяв тайм-аут, під час якого гравці освіжили в пам’яті напрацьовані стандарти і після певної імпровізації Андрій Шокало оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок гри: 5:2 на користь «Покрову».

Кращі гравці: Андрій Шокало – Артем Данієлян