4: 2

Ткачук Лука/Лисенко Олександр

У завершальному матчі Четвертої ліги зустрічались команди, що не претендували на один з комплектів медалей. ФК Воротнів завершував чемпіонат «середняком» , а батьки юних «князів» займали передостанню сходинку турнірної таблиці . Активніше зустріч розпочали саме «любартівці» й на 5-й хвилині це окреслилося  забитим мячем Руслана Оксенюка. Після виходу вперед , Family дещо «підсів» фізично, адже один лише гравець заміни змушував діяти всіх своїх гравців на майданчику на втомі і це далося в знаки…Павло Романюк в класному стилі змістився з флангу в середину і точно поцілив у дев’ятку - 1:1 й за таких обставин команди пішли на перерву .
Відпочивши, перевівши подих , номінальні гості майданчику вдало розпочали й другий тайм , Роман Кос вивів знову уперед Любарт Family , зірвавши оплески на трибунах Спорткомплексу ВНУ від своїх дружин…проте забігаючи наперед герой матчу у складі господарів Павло Романюк був іншої думки й згодом у тому ж стилі , підробив мяч під «гарматну» ліву і відновив паритет - 2:2. Практично одразу активний Ярослав Шморгун вивів ОТГ уперед , а то й же Павло Романюк оформив свій хет-трик та поставив жирну крапку у цьому протистоянні. У підсумку 4:2 на користь номінальних господарів й ФК Воротнів займає 6 позицію турнірної таблиці, а «фемелівці», відігравши пробний сезон у складі батьків юних футзалістів школи Любарт займають передостаннє місце Четвертої ліги з п’ятьма заліковими балами у своєму активі.
Кращі гравці: Павло Романюк - Сергій Воробей