5: 3

Журибіда Віктор/Голоскоков Сергій

Невеличка церемонія нагородження бронзових призерів Регулярної першості  15-го ювілейного чемпіонату Волині в Другій лізі медалями відповідного ступеню лише трохи підсолодила гіркоту поразки ФК «Кременець» після першого раунду плей-офф. За всю історію обласних змагань відіграти сім пунктів гандикапу після 3:10 не вдавалося жодній з команд-учасниць. Тому про перемогу над ФК «Вишків» за сумою двох чвертьфінальних поєдинків Абсолютного чемпіонату хлопцям з Луцького району було годі й мріяти.

Проте, після бронзової фотосесії ФК «Кременець» з бажанням пішов уперед і в дебюті гри створив низку небезпечних моментів. Але контрвипади господарів майданчика також приховували гольову небезпеку. На 4-й хвилині атаку лівим флангом низовим ударом завершив швидкий Віталій Кулай. Наприкінці другої чверті першого тайму лучани взяли тайм-аут, порадилися і вигадали... автогол. Надто сильна передача в бік власник воріт у виконанні Іллі Грушевського перетворилася в курйозне взяття воріт. А ще за півтори хвилини гості вже були попереду, коли після пасу Богдана Репецького м'яч у сітку переправив Роман Ткачук - 1:2.

«Вишківці» за останок ігрового часу першої половини встигли розкреслити кілька перспективних комбінацій, що дозволило відновити паритет за 17 секунд до сирени. Авторство першого у матчі дублю записав на власний рахунок кращий у складі "людей в чорному" Віталій Кулай.

По перерві суперники продовжили обмін швидкими атаками і голкіперам довелося добряче попрацювати в рамках. Після п'яти хвилин з моменту відновлення ігрового процесу опоненти обмінялися двома перпективними стандартами та намалювали на табло ОДЮСШ цифрові ребуси із статичних двійок - 2-й тайм, рахунок 2:2 та по 2 фоли. Суттєвих змін в статистичних даних довелося чекати до 26-ї хвилини, коли футзалісти з районної команди  стараннями Сергія Кулюка вийшли вперед на один пункт. Проте, цей факт свідчив лише про локальний успіх, адже для перепустки у півфінал «абсолюти» ще треба було забивати і забивати. На завершення принципового протистояння ФК «Вишків» під оплески своїх вболівальників на останній хвилині відзначилися тричі - хеттриком Кулая, голом Віктора Кальчика та влучним пострілом  Олега Бацмана.

Кращі гравці: Віталій Кулай - Богдан Репецький