6: 1

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Перед початком сьогоднішнього матчу мінімальна перевага ФК «Дубнівська» у перші грі ще не гарантувала жодній з команд виходу до ½ фіналу плей-оф за абсолютне чемпіонство. До того ж на майданчик вийшли ще  й сусіди підсумкового турнірного становища «регулярки» з однаковим очковим багажем у п'ятнадцять балів. Але швидкий гол Олега Равського уже на 1 хв дещо похитнув інтригу у матчі. І за підсумками двох матчів «Дубнівська» уже попереду у два м’ячі. Щоправда, надалі гра у першому таймі з боку обох команд не надто виразна. Не надто високий темп, продиктований футзалістами за рахунок індивідуальних дій, зачасту змінюється на повільний розіграш комбінацій по підготовці до наступальних дій. Незначна територіальна перевага футзалістів з «Дубнівської», яка вимальовувалась за рахунок індивідуального пресингу, заставляла суперника помилятись не лише під час атакуючих дій, а подекуди і у простих ситуаціях у захисті. Твердженням цього стала 9 хв, де саме тоді практично непідготовлений удар від Сергія Доскуча метрів з десяти застає зненацька кіпера «хлібопекарів», і рахунок у грі уже 2:0. Напрочуд коректна гра з трьома фолами на рахунку двох клубів підходила до завершення першого тайму. Загалом атаки номінальних господарів набагато гостріші та цікавіші. Та винятком цього стала остання хвилина, яка пройшла за атак уже гостей. А гол за 40 секунд до завершення тайму від Олексія Юдіна знову повернув певну інтригу в матчі. Та не так сталось, як гадалось.

Другий тайм довів зовсім зворотнє. Уже на 15 хв Андрій Чернов своїм голом ще раз підтверджує, що саме ФК «Дубнівська» є фаворитом не лише матчу, але й двобою. Цілковитим підтвердженням цього стала і кінцівка гри. На безгольові атаки від «хлібопекарів» господарі відповідають голами Сергія Доскуча, Олега Равського та Андрія Захарчука, що встановлює остаточний рахунок матчу 6:1 на користь ФК «Дубнівська», який і крокує до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство у третій лізі п’ятнадцятого ювілейного футзального чемпіонату Волині.

Кращі гравці: Сергій Доскуч – Назар Лич