1: 2

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Ще перед початком двобою за абсолютне чемпіонство у п’ятнадцятому ювілейному чемпіонаті з футзалу серед третьолігових команд фаворитом за даний титул усі вбачали срібного призера регулярки ФК «Покров». Ще у першому матчі «церковники» зробили хороший заділ, перемігши свого опонента з рахунком 5:2. Продовженням відносного розгрому стала дев’ятнадцята секунда другої гри, де гол в активі Павла Видрича, і «Покров» уже попереду. Та не встигли номінальні гості відсвяткувати забити м’яч, як 37 секунда знову фіксує на табло нічийний рахунок – відзначився Владислав Гуц. Тож такий початок гри передбачає для глядачів цікавий та багатогольовий матч. А з огляду на те, що м’яч практично не залишається у центрі майданчика і команди націлені стрімкими атаками на ворота один одного, то є бачення цього, що у сьогоднішній грі забитих голів буде більше, ніж у першій. Тож після чергової атаки «Покров» на 4 хв заробляє право на пробиття штрафного метрів з десяти, який вдало реалізовує Андрій Шокало, і гості знову попереду. Загалом саме ФК «Покров» у першому таймі виглядає мобільніше та потужніше за свого суперника. Їх взривні конртвипади завершуються потужними ударами по воротах, та цілі у першому таймі жоден з них не досяг.

Другий тайм став логічним продовженням першого. Самовіддача в боротьбі за м’яч проглядається з боку футзалістів обох клубів. Бажання забити гол та змінити хід гри на свою користь у футзалістів «Мідаса» не пропадало ні на мить. «Покров», у свою чергу, не полишав надії перемогти і у другому матчі. Саме така наполегливість суперників призводила до небажаних помилок у завершальній стадії атаки. А стартова надія на гольовий дощ у другому таймі танула все більше і більше. Тим паче, що саме так і сталось. Після швидких голів у першому таймі надалі ворота обох суперників залишились недоторканими. Та це не завадило підопічним Дмитра Голоскокова на крок наблизитись до звання абсолютного чемпіона.

Кращі гравці: Владислав Гуц – Андрій Шокало