7: 5

Ярмольська Яна/ Журибіда Віктор

Остання гра завершального туру чемпіонату Волині з футзалу серед четвертолігових клубів для обох сьогоднішніх суперників на результат у турнірній таблиці уже не впливала. Більше того, жоден з суперників у же не потрапляв у завітну вісімку, що дозволяло продовжити боротьбу за абсолютне чемпіонство. Тож для кожного з клубів цей матч був певною реабілітацією перед своїми вболівальниками, які прийшли підтримати своїх улюбленців. Першими порадували своїх фанів футзалісти «Легіона». Зробив це уже на 2 хв Денис Голодюк. З голом у відповідь полонківчани не забарились. Шквал емоцій на 3 хв з трибун отримує Юрій Шур. Надалі ФК «Гірка Полонка» поступово перехоплює ініціативу до своїх ніг. Практично за тридцять секунд на 5 хв завдяки голам Федора Холодова та Леоніда Стащука господарі уже ведуть у два м’ячі. Закріплює перевагу своєї команди на 8 хв ще й дубль Юрія Шура. Загалом при певному сумбурі у цій грі перший фол за полонківчанами арбітри фіксують аж на 11 хв. Тож перший стандарт у виконанні Андрія Демського став результативним, і на табло уже 4:2 на користь все ще «Гіркої Полонки». Ще більше скоротити рахунок «Легіон» міг на останній хвилині тайму. Та, схоже, фортуна цього разу була не на їх боці, де перших два удари від нападників гостей відбиває воротар, а третій приходиться у поперечину.

Не довелось нудьгувати на трибунах глядачам і у другому таймі. Різниця лише у тому, що шість голів першого тайму забезпечила перевагу полонківчанам у два м’ячі. Саме вони і зберегли дану перевагу господарям у підсумковому рахунку 7:5. А шість голів другого тайму команди поділили порівну. Тут почергово відзначалися Артем Крайніков за «Легіон» та Богдан Хомик за «Полонку» і надалі в такому ж командному порядку голи забивали Тарас Мазяр, Юрій Шур, знову Тарас Мазяр та Богдан Хомик. Тож п’ятнадцятий ювілейний чемпіонат для обох команд завершується і завершується він перемогою ФК «Гірка Полонка» з рахунком 7:5.

Кращі гравці: Юрій Шур – Андрій Демський