3: 0

Осипчук

Чергове протистояння футбольної школи проти футзалу в День гумору звело на майданчику СК ВНУ земляків «ДЮСШ№2» та «Любарт». Статус дербі мав додати мотивації юним гравцям, котрі в Суперлізі U-13 ДФЛВ сезону 2022/2023 до медального заліку вже відношення не мали.

Після невеличкої розвідки та обміну випадами господарі на 4-й хвилині вивели на ударну позицію Назара Семенюка, якому лишалося переправити «селект» у порожні ворота. А трохи згодом Дмитро Древаль подвоїв рахунок. 2:0 – результат першої половини гри став запорукою загальної перемоги ДЮСШ №2.

В другому таймі кращий гравець матчу Дмитро Древаль оформив дубль, а його команда без ексцесів довела гру до логічної перемоги, яка дозволила команді зачепитися за 10-ту позицію в турнірній таблиці. А «князі» фінішували восьмими.