6: 2

Журибіда Віктор/Кунаков Олександр

Колективи в рамках регулярного чемпіонату зіграли цікавий, напружений матч, що завершився з рахунком 3:1 на користь хорівців. А от шлях до півфіналу в команд вийшов зовсім різний: «Кураж» впевнено розібрався з ківерцівським «Локомотивом», вирішивши долю протистояння вже в першій зустрічі, а от «Надія-2» лише завдяки дивовижному голу Дмитра Харченка на останній хвилині матчу-відповіді пройшла непоступливий «Агромат». Гра розпочалася з атак номінальних гостей, вони заволоділи ініціативою, подовгу розігрували м’яч і завдали кілька неприємних ударів по воротам Дмитра Харченка. Здавалося, «Надія-2» під таким тиском здатна лише відбиватися, втім виявилося, що хорівці вдало приспали пильність суперника. На 4-й хвилині Назар Ожеховський активно поборовся за м’яч з захисником поблизу карного майданчика «Куражу», вийшов сам на сам і потужно пробив у нижній кут. Не минуло й хвилини, як хорівцям вдалася швидка контратака і Роман Сальнік робить рахунок 2:0. За такого перебігу подій гостям не лишалося нічого іншого, як продовжувати йти вперед. «Надія-2» аж ніяк проти цього не заперечувала, продовжувала надійно захищатися та гостро контратакувати і до перерви зусиллями Романа Сальніка та Юрія Савчишина збільшила свою перевагу до 4:0.

На другий тайм «Кураж» вийшов з твердим наміром врятувати гру, гостям вдалося закрити хорівців на власній половині майданчика і створити кілька реальних нагод для взяття воріт. Зрештою на 19-й хвилині Дмитро Бабенко відігрує один гол після розіграшу штрафного удару. До того ж, господарі дуже швидко набрали 5 фолів і мусили захищатися обережніше. Здавалося, «Куражу» таки вдасться скоротити розрив у рахунку, але гості надто захопилися атакувальними діями і пропустили 2 випади суперників. Юрій Савчишин та Віталій Марчук використали свої нагоди і збільшили перевагу свого колективу до комфортних 6:1. До честі гостей, вони не опустили руки, а продовжували вперто йти вперед і Богдан Гладун ударом з 10-метрової позначки трохи скоротив відставання в рахунку.  Отож, «Надія-2» впевнено перемагає у першому матчі 6:2 і робить непогану заявку на потрапляння у фінал. Але, що можна сказати напевне, без боротьби «Кураж» не здасться. За тиждень напружене протистояння продовжиться.

Кращі гравці: Юрій Савчишин – Дмитро Бабенк