8: 8

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор

Провівши впевнено першу гру, підопічні Віктора Ревка до матчу-відповіді підійшли з різницею в плюс чотири м’ячі. Тож відіграти цей гандикап для футзалістів «Куража» у другому матчі вважалось із розряду очевидне та неймовірне. Загалом гра розпочалась без розвідки. Уже на 2 хв «Надія-2» створює два небезпечних моменти, та жодного з них не реалізовує. «Кураж» на 3 хв відповідає двома ударами повз воріт. А от Юрій Савчишин на тій же 3 хв свого шансу уже не втрачає, чим практично знімає усю інтригу, хто із суперників потрапляє до фіналу за абсолютне чемпіонство серед вищолігових клубів. Слід також зауважити, що сьогодні суперники грають напрочуд коректно і в своє задоволення. Лише на 6 хв перший фол до пасиву своєї команди заробляє захист номінальних гостей. Олександр Повідзьон встановлює кулястого в двох метрах від карного майданчика суперників. Саме його передача з цієї позначки стала гольовою для Богдана Гладуна, котрий і зрівнює рахунок. Надалі комбінації від «Надії-2» є більш продумані та цікавіші. Про це свідчить 9 хв, де атакуючі дії гостей завершуються двома поспіль ударами по воротах – перший прийшовся у стійку, а Юрій Савчишин, оформивши дубль, знову виводить свою команду вперед. Досить результативною виявилась і кінцівка першого тайму. Упродовж трьох останніх хвилин команди порадували глядачів ще трьома голами, два з яких на рахунку «Куража» у виконанні Назарія Стебельського та Богдана Гладуна, а за «Надію-2» відзначився Віталій Марчук.

Загалом спокійна та динамічна гра першого тайму, де на дві команди три фоли, продовжувалась на початку другого. Та було це лише до 20 хв, де команди примудрились упродовж 30 секунд записати до свого пасиву по «гірчичнику». Щоправда, до цього моменту «Надія-2» уже попереду – на 19 хв відзначився Вадим Видихай. 22 хв та 23 хв хнову за гостями – голи-близнюки на рахунку Євгена Редьковича. Здавалось, «Кураж» «посипався», і справу підопічними Віктора Ревка зроблено і у другій грі. Та наступних дві хвилини повністю за господарями, де двічі відзначається Дмитро Бабенко та один раз Назарій Стебельський – і на табло 6:6. А як згодом виявилось, це ще не остаточний рахунок матчу. Парад голів за «Надію-2» продовжили двічі Вадим Видихай, а за «Кураж» Богдан Гладун та Дмитро Бабенко. Тож результативна нічия 8:8 стала найбільш гольовою за всю історію ½ фіналу за абсолютне чемпіонство у волинському футзалі. А за результатами двох ігор далі крокує «Надія-2».

Кращі гравці: Дмитро Бабенко – Юрій Савчишин