:
9

Кірепко Анатолій/Попко Максим/Гоза Руслан

Журибіда Віктор/Онищук Юрій

Після першої гри «Vadrus(и)» були попереду 2:1. Але цього разу на гру «Ветерани» підтягнули важку артилерію у в особі Олександра Антонюка, чого їм не вистачало в першій, що суттєво змінило настрій «взуттєвиків». Друга гра фіналу між лідерами Другої ліги подарувала глядачам лише позитивні емоції. Гольова феєрія розпочалась з першої хвилини. Не встигла секундна стрілка на  хронометрі зробити повноцінне коло, як м’яч уже побував у сітці воріт. Отримавши «шкіряного» на кутку штрафної Олександр Антонюк намагався прострілити і знайти цим пасом партнера по команді, але рефлекторно виставив ногу один із захисників і прикро зрізав у власні ворота. Гості не стали довго горювати і в наступній же атаці зрівняли рахунок у грі влучним ударом із кутового, відзначився Олександр Корнійчук.  Диригент і двигун «Володимирівки» - Олександр Антонюк, після пасу Петра Шелеста, опинився в перспективній позиції і завдав невідпорного удару поціливши голкіперу в «домік». Стартова гольова двохвилинка минула, по сумі двох зустрічей нічийний був нічийний, що влаштовувала Антонюк і Ко. Колективи дещо збавили обороти. Зненацька Василь Лойко вирішив розчохлити гармату та всю силу удару на себе прийняла перекладина. В обопільних атаках і минула перша половина гри. Другий тайм розпочався з домінування номінальних господарів. Як тільки «біло-чорні» стали вирівнювати ситуацію на паркеті,  прикрої травми зазнав Василь Лойко, що суттєво відбилось на грі його колективу і суперники підловили їх на контрі. З цього моменту розпочалась завершальна двохвилинка.  Черговими результативними діями відзначився Олександр Антонюк збільшивши гольовий доробок колективу. В наступній хвилині голкіпер «взуттєвиків» був ще двічі засмучений, а його кривдниками, після розкішних атаки і індивідуальних проходів, були Олег Юрчук та Петро Шелест. На що «вадрусівці» спромоглись відповісти одним влучанням від Олександра Якимчука. В підсумку впевнена і беззаперечна перемога ФК «Володимирівка-Ветеран».

Кращі гравці: Антонюк Олександр - Якимчук Олександр