0

0
:
0

Досить несподівано і, якщо так можна виразитись, всупереч Правилам гри у футзал та завдяки прагненню Президента АМФВ до справедливості завершилась перша фінальна гра за абсолютне чемпіонство у Четвертій лізі з мінімальною результативною перемогою в один м’яч за футзалістами з «Копачівки». Слід також нагадати, що переможний гол підопічні Анатолія Мищука спромоглись забити після сирени про завершення гри, що мало би фіксувати нічию. Спочатку так і було, арбітри взяття воріт не зафіксували, та згодом після певної маніпуляції про шантаж, до якого вдався президент ФК «Копачівка», арбітри порадились і все ж зафіксували перемогу сьогоднішніх номінальних гостей. Гра-відповідь розпочалась дещо напружено, де футзалісти обох команд помітно нервували. Уже на 13 секунді ФК «Локі» заробляє до свого пасиву перший фол. А обрізка господарів на 2 хв ледь не коштувала їм голу – надійно грає Дмитро Притулюк. Такий початок від «Локі», мабуть, виправдовує лише той момент, що на гру завдяки отриманим травмам у першій грі не вийшов кращий бомбардир команди Дмитро Медунецький та мотор команди Дмитро Піддубний. Тож «Локі» грає від оборони і, як на початку видається, другим номером. Та і суперник не виявляє зайвих зусиль атакувати і більше уваги приділяє в обороні. Помітивши таку закономірність, з 8 хв до атак непомітно підключається з глибини Дмитро Притулюк. Така тактика на 9 хв за «Локі» уже спрацьовує. За підсумками двох ігор паритет встановлює Дмитро Флішаровський. Гра набуває справжніх кубкових баталій. Втома дається взнаки як для однієї, так і для іншої команди. Різниця лише в тому, що «Локі» фолять частіше і за 44 секунди до завершення тайму заробляють дабл-пенальті. Та Петро Семенчук таким подарунком не користається, і на перерву команди йдуть за рахунку 1:0 на користь господарів.

Другий тайм футзалісти «Локі» розпочинають ударом по воротах з центра майданчика – суперник напоготові до такого. Надалі гра показує, що за гольовими моментами дещо переважає «Локі». Саме їх наполегливість закріпити успіх була нагороджена голом Дмитра Притулюка на 20 хв, який довів, що його підключення до атак було небезпідставним. Та здаватись сьогодні підопічні Анатолія Мищука, схоже, не збирались. І згодом найактивніший гравець ФК «Копачівка» на 22 хв знову встановлює рівновагу за результатами двох ігор. На більше до фінальної сирени жодна з команд не спромоглась. Тож долю абсолютного чемпіона п’ятнадцятого ювілейного серед клубів Четвертої ліги вирішить серія післяматчевих пенальті. Першими до ударів підходять Сергій Безушкевич та Руслан Сидорчук, де обидва хиблять. Надалі за «Локі» відзначаються Дмитро Флішаровський та Дмитро Притулюк, на що «Копачівка» відповіла влучним ударом Владислава Мельничука, а Василь Лівак переграти воротаря не зміг, чим і забезпечив абсолютну першість «Локі».

Кращі гравці: Дмитро Притулюк – Василь Лівак