:
7

Твердяк Микола/ Кірепко Анатолій/Бродовський Руслан

Василевський Андрій/Журибіда Віктор

Про статус фаворита у матчі «Вадрус» зробив заявку уже на 1 хв матчу, провівши дві цілеспрямовані атаки з ударами по воротах. Більше захищався «Хавест» і протягом другої хвилини, де до свого пасиву навіть заробив фол. Трішки освоївшись, номінальні гості з третьої хвилини почали організовувати свої атаки. І, як не дивно, першого дошкульного удару по воротах суперника завдав кіпер гостей з центрального кола майданчика, однак «кулястий» просвистів поруч з хрестовиною. «Вадрус» відповів миттєвою контратакою, де після удару Олександра Якимчука м’яч пройшов поруч зі стійкою. Для підтримки високого темпу з 4 хв команди поступово оновлювали склади, провівши декілька замін. Та на хід гри це не надто впливало. Впродовж чотирьох наступних хвилин відбувалися обопільні атаки з ударами повз ворота. Згодом незначна територіальна перевага проглядалася за «Вадрусом», хоча суперник вдало оборонявся та небезпечно контратакував. Один з таких контрвипадів для «Хавеста» став результативним. На 8 хв Юрій Яковлєв відкрив лік забитим голам нового сезону для своєї команди. Швидка атака в один дотик за участю трьох гравців вийшла у «Хавеста» на 10 хв, але завершальний удар по воротах був заблокований захисником. Немов пригадавши свої атаки першої хвилини матчу, «Вадрус» додав обертів і зусиллями Олександра Якимчука зрівняв рахунок у грі. А реальний шанс вийти уже вперед номінальні господарі втратили під завісу першого тайму, коли двом нападникам не вдалося переграти воротаря «Хавеста». І тут спрацював неписаний закон «не забиваєш ти – забивають тобі», а гол у роздягальню для «Хавеста» записав Юрій Чайка!

З початку другого тайму гру вів уже «Хавест». Завдяки автоголу Василя Лойка гості збільшили перевагу – 1:3. А свою гру «Вадрусу» у цьому матчі налагодити так і не вдалось. Більше того, на 24 хв Олександр Згоранець прошив воротаря суперника з вершини карного майданчика. А до розгромного рахунку гру довели наприкінці матчу голи Ігоря Білітюка та дубль Юрія Яковлєва. Слід також зазначити, що у стартовому матчі обидві команди до свого пасиву записали аж 7 «гірчичників», що говорить про безкомпромісну боротьбу.

Найкращий гравець матчу: Андрій Мурашко (Хавест)