:
0

Шульгач Андрій/Літвінчук Леонід/Мельник Олег

Мельник Олег/Голоскоков Дмитро

На момент зустрічі вершину турнірної таблиці займала хорівська «Надія», але говорити про якісь тенденції надто рано, тому що перший тур - це лише початок довгого регулярного шляху. Тим не менш  потужні атаки «Надії», що розпочалися практично разом із з сигналом про початок зустрічі, доводили, що позиція лідера цілком влаштовує гравців з Хоріва, а тому захисникам лучан доводилося багато працювати, і в першу чергу голкіперу «центрових» Миколі Бондарєву. Саме майстерна гра воротаря декілька раз рятувала лучан від неминучого голу. Проте, незважаючи на тотальну перевагу третього складу «Надії», рахунок у матчі відкрили господарі: на гарну передачу партнера відгукнувся Роман Юсюк і невідпорно пробив низом в дальній кут. Хорівчани збільшили мало не вдвічі швидкість та потужність атак, але забитий гол надихав «центрових» на повну самопожертву в обороні. Звичайно, що не завжди це було в рамках правил, а тому якщо у «Надії» взагалі не горіли крапки, які позначають фоли на табло, то в «Луцьк центра» їх було аж п’ять. Щоправда конвертувати цей факт в «дабл» гравці «Надії» не встигли – перший тайм добіг кінця.

В другому таймі хорівчани продовжили володіти ініціативою, практично постійно перебуваючи на половині суперника. Лучанам вдавалося виходити в контратаки за рахунок довгих пасів або після помилок гравців «Надії». Роман Лизогуб мав не те що нагоду, а просто вже готовий гол, проте  атаку «три в один» він замкнув в стійку воріт – невезіння! Що тут ще скажеш?  Градус пристрастей на майданчику зростав прямо пропорційно часу, що збігав, а тому карток в цьому матчі могло б вистачити на декілька спокійніших ігор. Зрештою «Надія» мала забити, і після карного удару у виконанні Олега Островського м’яч таки перетнув лінію воріт «центрових». Останні хвилини таких матчів, як правило, закінчуються драматично і цей не став виключенням: видалення за другу «жовту» Миколи Бондарєва залишило «Луцьк центр» в меншості (а перед цим дисциплінарне видалення ще отримав капітан «центрових» Віктор Заєць) і місце у воротах зайняв Сергій Баранов, що провів шикарну трихвилинку. Він активно підключався до атак, гнав вперед своїх партнерів і диво сталося: «центрові» забили в меншості (відзначився Веніамін Кушнірчук). Знову на табло рахунок був 5:0 по фолах (на п’яти знову «висіли лучани), а по голах актив був за господарями: 2:1. Драматичний двобій завершився на останній хвилині, коли Олег Островський оформив дубль і приніс нічию зі смаком перемоги для «Надії-3».

Найкращий гравець матчу: Сергій Баранов (ЛуцькЦентр)