:
8

Щербик Андрій/Котельчук Ігор/Журибіда Володимир

Басун Ярослава/Кунаков Олександр

Суперники буквально три дні тому зустрічалися в рамках Регулярного чемпіонату у Вищій лізі і динамівці святкували перемогу з рахунком 2:0. І ось нова зустріч, вже у Кубку Волині. Певно через надто короткий проміжок між зустрічами, команди розпочали цей матч так, ніби продовжували попередній. Високі швидкості, багато жорсткої чоловічої боротьби, одним словом справжній кубковий двобій. Номінальні господарі дещо більше володіли м’ячем, проте надзвичайно надійна гра у захисті торпедівців Сергія Віхрука дозволяла руйнувати більшість атак суперника ще у зародку. У свою чергу гості не збиралися відсиджуватися у захисті та за першої ліпшої нагоди намагалися загрожувати воротам Олега Ворона. І на 9-й хвилині досягли успіху – Владислав Сардаківський прострілив з кута майданчика, а Павло Адамський випередив захисника і грудьми переправив «Select» у сітку. Динамівці різко збільшили темп, намагаючись відігратися ще до перерви і мали кілька чудових нагод для цього, але на заваді стала блискуча гра голкіпера Богдана Самолюка.

По перерві господарі продовжили відчайдушний штурм воріт «Торпедо», проте захист гостей на чолі з Сергієм Віхруком вперто тримався, а коли динамівцям вдавалося таки завершити атаку ударом у «рамку», партнерів виручав Богдан Самолюк. До того ж ближче до завершення зустрічі «Динамо2-Пірванче» почали збиватися на навалу, нервувати, поспішати і у підсумку не зуміли реалізувати пару моментів, коли здавалося вже ніщо не могло б завадити м’ячу опинитися у сітці.

Отож, «Торпедо» бере реванш за поразку у чемпіонаті і потрапляє до числа чвертьфіналістів Кубку Волині.

Найкращий гравець: Богдан Самолюк (Торпедо).