2: 5

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Ще дві п’ятилігових команди зустрілись у кваліфікації Кубка Мрії. До того ж ці клуби на даний момент є сусідами у турнірці регулярки з трьома очками після двох турів. Гра розпочалася досить активно. Щойно розігравши м’яч з центра майданчика після початкового удару, у гру вступив воротар «Фортуни». Саме він і почав результативну атаку своєї команди, де Юрій Морозов уже на 12 секунді відкрив рахунок у грі. Взагалі перша хвилина запам’яталась трьома контрвипадами з боку кожної з команд. Справжній штурм воріт «Фортуни» влаштували футзалісти «Любарта» на 4 хв. Двічі поспіль воротар господарів ліквідовував небезпеку, та на третій удар його реакції уже не вистачило, і четвірка «Любарта» на 4 хв встановив рівновагу. З середини тайму високий темп, який демонстрували команди, дещо спав. Проте і надалі команди не відмовлялись від швидких вразливих контрвипадів, два з яких на 8 хв та 9 хв стали результативними для «Любарта». Голи на рахунку Олександра Назарука та Петра Базаріна. Дещо скоротив рахунок на 12 хв, оформивши дубль, Юрій Морозов. Слід також зауважити, що у «Фортуни» на початок 13 хв було п’ять командних фолів, але дабл-пенальті глядачі так і не побачили.

Перша хвилина другого тайму була за «Фортуною». На три удари суперника по власних воротах «Любарт» відповів лише однією атакою. А загалом уже з перших хвилин другого тайму відчувалось, що високий темп першого тайму дещо виснажив футзалістів обох команд. Напад не завжди створював гостроту біля чужих воріт, а, захопившись атакою, захист не завжди встигав в оборону. Так сталось на 19 хв, де два нападники «Любарта» опинились супроти одного воротаря «Фортуни» і переграти його виявилось зовсім нескладно. Тож гол за Валерієм Кальченко, і рахунок 2:4 на користь «Любарта». Господарі не здалися і оголили тили, атакуючи суперника всіма силами. Та перехоплення у виконанні Валерія Настусенка в середині майданчика і гарматний удар з сімнадцяти метрів на 22 хв встановив кінцевий результат 2:5 на користь «Любарт Family», який і побореться у наступних матчах за Кубок Мрії.

Найкращий гравець матчу: Валерій Настусенко (Любарт Family)