:
0

Гоза Руслан/Кірепко Анатолій/Щербик Андрій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

Черговий матч 1/8 фіналу Кубка Прогресу провели між собою третьолігові клуби «ЛуцькЦентр» та «Бережанка-Метеор». Обидва суперники уже пройшли певну «обкатку» у двох турах регулярки, за результатами яких у номінальних господарів було дві нічиї, у гостей – перемога та поразка. Перші дві хвилини на майданчику впевненіше вів гру «ЛуцькЦентр». Саме на її початку непогана триходівка вийшла у їх виконанні, і після передачі свого партнера рахунок у грі відкрив Віталій Корець. Затяжна атака у «Бережанки» вийшла на 3-й хвилині. Спочатку після обрізки захисту господарів практично з метра в пусті ворота Костянтин Добровольський не влучив, а згодом після передачі Андрій Мединський виправив помилку і рахунок зрівняв. На 5-й хвилині «Метеор» знову атакував, а нападник наважився на удар по воротах майже з центра майданчика – воротар потягнув «кулястого» з правої «шістки». Загалом з 7-ї до 9-ї хвилини уже домінувала «Бережанка», яка зусиллями Андрія Мединського й вийшла уперед в рахунку. Та перевага була недовгою: на 9-й хвилині Павло Щербатюк вкотре перевірив реакцію воротаря суперників, і на цей раз на висоті був уже нападник, а на табло горіли 2:2. Надалі до завершення першого тайму «ЛуцькЦентр» ніби і грав першим номером, та вдала гра «Метеора» від оборони під його завісу дала свої плоди. І на перерву завдяки голу Костянтина Добровольського на 12 хв «Бережанка» пішла у статусі переможця.

На початку другого тайму суперники обмінялися ударами по воротах. І тут фортуна була на боці гостей – спочатку сейв від воротаря, згодом гол від Петра Фандєєва, який потужним ударом метрів з п’ятнадцяти направив «кулястого» у дев’ятку. З цього моменту «Луцькцентр» намагався підключати до атак п’ять польових гравців. Спершу на 18 хв це не спрацювало, і Андрій Мединський збільшив відрив своєї команди до трьох м’ячів. Згодом після тайм-ауту та завдяки голам Миколи Бондарєва та Віталія Корця перевага «Метеора» знову скоротилася до мінімальної. Загалом останні три хвилини матчу глядачі на трибунах не нудьгували. Не лише численні атаки вони бачили від своїх клубів, але і голи на кожній з цих хвилин. На 24-й хвилині – «дубль» у виконанні Петра Фандєєва. 25-та хвилина додала надії «ЛуцькЦентру» на порятунок гри завдяки голу Павла Щербатюка. Та на 26 хвилині уже хет-трик Андрія Мединського встановив остаточний результат 5:7  на користь ФК «Бережанка-Метеор», який і продовжить в ¼ боротьбу за Кубок Прогресу у волинському футзалі.

Найкращий гравець матчу: Андрій Мединський (Бережанка-Метеор).