:
5

Гоза Руслан/Щербик Андрій/ Кірепко Анатолій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

Перша («Клевер Сторз») та друга («Надія-3») команди Третьої ліги після стартових двох турів у регулярному чемпіонаті з'ясовували у звітній грі, хто продовжить боротьбу в ¼ фіналу за Кубок Прогресу. З перших секунд гри суперники проводили розвідку боєм, де організовували швидкі вилазки до чужих воріт. Та по-справжньому першого небезпечного удар по воротах «Клевер Сторс» завдали лише на кінець другої хвилини – кулястий пролетів над хрестовиною. А рахунок було відкрито лише на 4-й хвилині. Після скидки головою Павла Чикалюка метрів з п’яти голом у ворота суперника відзначився Сергій Тачинський. Слід також зауважити, що лавочка запасних у «Надії» була досить коротка, з двох запасних. Та на диво контроль на майданчику був у номінальних гостей. Більше того дивно ще й те, що за територіальної переваги гості не лише програвали, а й перший удар по воротах провели лише на 6-й хвилині. На 8-й хвилині господарі подали кутовий – стандарт не вдався і після обрізки в атаку пішли уже гості, які тричі поспіль турбували воротаря «Клевера». Щоправда усі удари блокувалися захистом, який моментально біг виправляти помилку у нападі. Тож рахунок залишався незмінним. На 10-й хвилині обрізки в нападі уже припустилася «Надія», і, лише заробивши «гірчичник», захисник гостей зупинив швидкий контрвипад. Та це не допомагло, адже даний стандарт вдало реалізовував Богдан Мосійчук. Атаки гостей не вщухали і надалі, та їх удари блокувалися. І все ж за 18 секунд до завершення тайму двоходівка від гостей завершулася взяттям воріт – до голу Миколи Кривдіка долучився пасом Назар Хомюк.

Ще більш швидкісний потенціал «Надія-3» наростила на початку другого тайму. Тож небезпечні моменти біля чужих воріт виникали все частіше. Але м'яч знову опинився у їхніх воротах. На 18-й хвилині Сергій Тачинський добив кулястого в порожні ворота після прострілу партнера практично з лінії воріт. На 21-й хвилині Богдан Мосійчук зробив рахунок 4:1 і, здавалось, для «Клевера» гру зроблено. Та останні п'ять хвилин даної гри стали твердженням цього, що це було надто багато, аби «Клеверу» переможний рахунок втримати, а для «Надії» виявилось достатньо, щоб її перевести в післяматчеві пенальті. Голи на 23-й та 24-й хвилинах за «Надію-3» забивали Олег Шоцький і Микола Кривдік. А за секунду до фінальної сирени гру врятував після розіграшу аута Назар Хомюк. І як згодом виявилося, ці намагання були марними, адже у серії пенальті все ж перемогли господарі. На голи Володимира Павлишина, Сергія Тачинського та Павла Чикалюка «Надія» відповіла лише двома від Назара Хомюка та Віталія Курила.

Найкращий гравець матчу: Сергій Тачинський (Клевер Сторз).