:
1

Котельчук Ігор/Шульгач Андрій/ Кірепко Анатолій

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

З перемоги та нічиєї розпочав свій шлях у шістнадцятому чемпіонаті Волині з футзалу серед клубів Третьої ліги ФК «Надія-3», а от у суперників з «Бережанки-Метеора» було на один бал менше. Не дивно, що гра між ними розпочалася без особливої розвідки. Йшла тридцята секунда, а номінальні господарі уже нанесли удар повз воріт суперника. Загалом, старт поєдинку видався не надто швидкісним. «Надія-3» контролювала м’яч більше, намагалася грати до вірного, аби атаки завершувались передбачувано та результативно. Та, схоже, грати другим номером «Бережанка» зовсім не соромилася. Граючи від оборони, гості не дозволяли супернику гостро атакувати. В свою чергу, на 6-й хвилині уже саме гравці «Метеора» потурбували кіпера «Надії-3». Та розкрившись, вони лише полегшили саме господарям можливості для маневрів при атаках. І на 7-й хвилині чергова комбінація для «Надії-3» стала результативною – гол на рахунок записав Назар Хомюк – 1:0. Починаючи з 9-ї хвилини, команди нарощували темп у грі. На дві гострих атаки хорівчан «Бережанка» відповіла своєю. Та рахунок залишався незмінним доти, поки автоголом не відзначився Віталій Курило, який, намагаючись вибити кулястого з лінії воріт, лише додав йому обертів і засвітив на табло 1:1. Його партнерів по команді це не засмутило, і, закрутивши чергову карусель у чужому карному, Олександр Дудар був останнім, хто володів м’ячем перед взяттям воріт – 2:1.

По перерві «Бережанка», контролюючи м’яч, раз по раз підключала до атак воротаря. Та в обороні «Надія-3» почувалася впевнено і розвинути перспективні атаки супернику не дозволяла. Загалом обидві команди грали досить коректно, дотримуючись спортивної боротьби. А надійна гра в обороні практично залишала кіперів без роботи. І лише завдяки філігранній техніці у футзалістів «Надії-3» атаки виходили більш гострі та вразливі, одна з яких на 18-й хвилині завершилася голом від Олега Островського – 3:1. Ще одна небезпека виникла біля воріт «Бережанки» на 20-й хвилині. М’яч уже котився у порожні ворота, та захисник встиг на допомогу воротарю і врятував ситуацію від неминучого голу. З 22-ї хвилини «Бережанка» грала у п'ять польових. Значної переваги та користі їм це не додало. Щоправда, незадовго до завершення гри Вахтанг Машава все ж скоротив рахунок до мінімуму. На більше жодна з команд не спромоглась. Перемога «Надії-3» - 3:2.

Найкращий гравець матчу: Роман Лизогуб (Надія-3)