5

Мищук Анатолій/Кірепко Анатолій/Котельчук Ігор

0

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Перед третім туром чемпіонату Волині з футзалу в Четвертій лізі у «Мідаса-2» було дві поразки, «Колос-2» на гру вийшов з трьома очками, однак з нулем на лаві для запасних. Тож передбачалось, що номінальні господарі принаймні у фізичному плані повинні перевершувати свого суперника. Отже, на початку гри, зробивши декілька передач на своїй половині, «Мідас-2» втратив м’яч і дозволив «Колосу-2» потурбувати свого воротаря. Та ліквідувавши небезпеку, господарі миттєво організували і свою атаку – щоправда, рахунок не змінився і цього разу. А от на 3-й хвилині після чергової обрізки «Мідаса-2» спочатку Ростислав Гусак відкрив рахунок у грі, а під завісу цієї самої хвилини Володимир Ренькас закріпив успіх «Ветеранів» – 0:2. На початок 4-ї хвилини уже господарі двічі поспіль завдавали ударів по воротах, та воротар «Колоса-2» залишав їх «сухими». Швидку атаку гостям вдалося організувати на 6-й хвилині, а «дубль» Ростислава Гусака зробив рахунок 0:3. Щоправда, ця ж хвилина розділила успіх обох команд, і за «Мідас-2» відзначився Олександр Баранов – 1:3. Друга половина тайму та її кінцівка виявилися ще більш результативними. На 8-й хвилині голами обмінялись Володимир Ренькас та Віталій Пшонік. А за 37 секунд до його завершення ударом зі стандарту той-таки Ренькас встановив підсумковий рахунок першого тайму – 3:5!

Лише 25 секунд у другому таймі «Колосу-2» знадобилось, аби Олександр Покалюк знову відзначився, а ще за хвилину уже оформив «дубль» – 3:7. Немов пригадавши про те, що лава запасних пустує, «Колос» на 20-й хвилині скористався тайм-аутом, після якого згодом знову забив Володимир Ренькас – 3:8. І тут виникає питання – як ветеранам, граючи без замін, вдавалося вести гру? Та, мабуть, саме досвід їм і дозволяв грати першим номером, і надалі забиваючи голи, збільшувати відрив у рахунку. Тож на 22-й хвилині голом відзначився уже Олександр Устимчук, який залишався єдиним польовим гравцем у «Колоса», що не забивав у цій грі. Та крапку у матчі все ж поставить не він, а Володимир Ренькас у вигляді квінтету. Загальний рахунок 3:10, де у другому таймі забивав лише «Колос-2 Ветеран».

Найкращий гравець матчу: Володимир Ренькас (Колос-2 Ветеран)