:
0

Котельчук Ігор/Кірепко Анатолій/Мудрик Юлія

Мудрик Юлія/Журибіда Віктор

Старт регулярного чемпіонату Волині з футзалу після двох турів для «Олики-2» був не зовсім вдалим – лише одне очко. А от «Любарт Family» свої здобутки розділив та вийшов на гру з трьома очками. Досить вдалими стартові хвилини для номінальних гостей виявились у цьому двобої. Перша та друга хвилини для «Любарта» стали результативними, і завдяки голам Валентина Настусенка і Олександра Талька на початок другої хвилини «Князі» мали суттєву перевагу – 0:2. Третя хвилина запам’яталась проходом від «Олики-2» лівим флангом з ударом по воротах – воротар «Сім’ї Любарта» був на висоті. Надалі гра відбувалася з перемінним успіхом та численними втратами м’яча, як з боку однієї команди, так і іншої. А загалом на майданчику точилася безкомпромісна спортивна боротьба. Але до влучних ударів по воротах справа не доходила, тож роботи у воротарів практично не було. Більш брудна боротьба проглядалася за «червоно-чорними» – на 8-й хвилині у їх пасиві було уже чотири фоли проти одного у суперників. На 9-й хвилині зусиллями Тараса Козака «Олиці-2» вдалося скоротити рахунок – 1:2. А для перепочинку на 10-й хвилині футзалісти з Олики скористалися тайм-аутом. Дещо відпочивши, команди під кінець тайму демонстрували швидкісний футзал із забитими голами. На 11-й хвилині Валентин Настусенко оформив «дубль», а за 6 секунд до завершення тайму Іван Дмитрук пострілом в «дев’ятку» реалізовував дабл-пенальті, і на перерву команли пішли за рахунку 2:3 на користь «Любарта».

У другому таймі продовжилася гра з великою кількістю єдиноборств та значною кількістю фолів, як до перерви. Та суперники не полишали надії змінити рахунок на свою користь – «Любарт» хотів піти у відрив в рахунку, «Олика-2» бажала його зрівняти. На 18-й хвилині удар від «Князів» потягнув воротар номінальних господарів матчу, перевівши м’яч на кутовий. Згодом на тій же хвилині швидка атака «Олики-2» завершилася без удару – на останню передачу нападник не встиг. Напруга у другій половині тайму не спадала, суперники були заряджені на боротьбу до самого кінця. Напружений двобій, схоже, втомив гравців, і на 21-й та 23-й хвилинах вони користалися тайм-аутами. Спочатку це пішло на користь «Олиці-2», адже після відпочинку на 23-й хвилині Тарас Козак рахунок зрівняв – 3:3. Та фортуна цього вечора була на боці «Любарт Фемілі», адже за 40 секунд до завершення гри «хет-трик» Валентина Настусенка поставив переможну крапку в матчі з рахунком 3:4!

Найкращий гравець матчу: Валентин Настусенко (Любарт Family)