:
3

Котельчук Ігор/Шульгач Андрій/Силюк Григорій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

На момент старту у четвертому турі волинського футзалу серед клубів  Третьої ліги зустрічались суперники, які розділяли першу та другу сходинки у турнірній таблиці з однаковим багажем у сім очок. Перші дві хвилини «Надія-3» впевнено контролювала м’яч за рахунок технічних передач, поступово просуваючись до воріт суперника. Тож 2-га хвилина принесла перший кутовий для «Надії-3» те перший гол у виконанні Романа Ярмощука для «Вайт Бенд» - 1:0. Зрівняти рахунок номінальні гості могли на 4-й хвилині – Роман Лизогуб з вигідної позиції не влучив у ворота. Це обернулося для гостей ще одним голом у їхні ворота, а «дубль» вже був у виконанні Романа Ярмощука – 2:0. Та і тут гості нарощувати темп гри не збиралися, адже грали лише з одним запасним. На 7-й хвилині команди обмінялися ударами по воротах. На 9-й хвилині були два удари поспіль по воротах суперника за «Надією-3». Саме гості під завісу першого тайму і перехопили ініціативу. Та щільна оборона «Вайт Бенд» дала тріщину лише на 12-й хвилині. За порушення у карному майданчику арбітри призначили шестиметровий удар у ворота господарів. Впевнено та беззаперечно гарматним ударом під поперечину Назар Хом’юк скоротив рахунок у матчі. І на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.

У другому таймі перший удар по воротах нанесла «Надія-3», через десять секунд ударом у відповідь атакували хлопці з «Вайт Бенд». На 16-й хвилині гості практично зусиллями двох гравців зрівняли рахунок – пас до свого активу записав Олег Островський, а гол Олександр Дудар – 2:2. Не минуло і двох хвилин, як невгамовний Роман Ярмощук знову вивів «Вайт Бенд» вперед – 3:2. 20-та хвилина була повністю за територіальною перевагою у господарів. Протягом тридцяти секунд футзалісти «Вайт Бенда» примудрилися контролювати м’яч, не даючи супернику хоча б один раз до нього доторкнутися, та все це відбувалося без атаки на ворота. На 22-й хвилині знову ледь не відзначився Роман Ярмощук – лише воротар не дозволив йому цього зробити. На 23-й хвилині «Надія-3» відповіла ударом повз ворота. Затяжна атака у «Надії-3» пройшла на 25-й хвилині. На що господарі відповіли гострим контрвипадом. Останні півтори хвилини гості грали у п’ять польових гравців. «Біло-чорні» вдало захищалися і за тридцять секунд до завершення гри ледь не спрямували «кулястого» в порожні ворота. А гра так і завершилася мінімальною перемогою «Вайт Бенд» (3:2), що і закріпило їх на вершині турнірки після четвертого туру як одноосібного лідера.

Найкращий гравець матчу: Роман Ярмощук (White Band)