0

0
:
0

Після перших трьох турів у «Вишкова» було 5 очок та четверте місце, «Вадрус» з одним очком займав передостанню сходинку турнірки Другої ліги. Тож у господарів була мотивація для перемоги, аби закріпитись серед лідерів дивізіону, а для гостей – залишити її дно. Перша атака у зустрічі була за «Вишковом» на початок 2-ї хвилини – суперників виручив воротар. На 3-й хвилині за «Вадрусом» були фол та удар в стійку. Загалом гра була рівна, та удари по воротах від гостей були більш ціленаправленими та потужними. Йшла 6-та хвилина гри, і номінальні господарі сфолили біля власного карного. У виконанні «Вадруса» вийшов непоганий розіграш з потужним ударом вище воріт. На 8-й хвилині Микола Наконечний взяв гру на себе, продерся лівим флангом крізь щільну оборону «Вадруса» та завдав удару по воротах – м’яч зрикошетив від захисника і полетів на кутовий. Незабаром «Вишків», перевівши гру у більш спокійне русло, намагався комбінувати та розігрувати м’яч до вірного. Але на 11-й хвилині припустився помилки, і Олександр Якимчук вивів «Вадрус» вперед – 0:1. Красень-гол в «дев’ятку» забив він і на 13-й хвилині, оформивши «дубль» у ворота господарів! А на кінець першого тайму Вадим Іванюк ще збільшив відрив, і на перерву команди пішли за рахунку 0:3 на користь гостей!

З початку другої половини гри, немов пригадавши про те, що саме вони вийшли на гру в якості фаворита, вишківчани намагалися нав'язати свою гру. «Вадрус» не здавався і дошкульно огризався. А уже на 4-й хвилині другого тайму у гостей було три фоли і територіальна повага та володіння м'ячем за «Вишковом» проглядалися все частіше і частіше. А згодом на 23-й хвилині це переросло й у гол, коли відзначився Захар Возняк – 1:3. «Вадрус» оборонявся і надалі: схоже, команда грала більше на збереження рахунку, ніж на його відрив. Тож 24-та хвилина «Вишкову» знову принесла свої дивіденди. Андрій Лобанов скоротив рахунок до мінімуму – 2:3. На 25-й хвилині вишківчанам навіть вдалося затиснути суперника у карному майданчику, та м’яч у ворота не летів. Для збиття темпу гри «Вадрус» на 26-й хвилині скористався тайм-аутом. Схоже, це йому не вдалося, адже на 28-й хвилині уже гості заробили вільний з лінії карного, реалізація якого прийшлась у стійку. Ледь не зрівняли вишківчани рахунок на 29-й хвилині, та замість голу все ж було два влучання у стійку. А вистояти «Вадрусу» вдалося навіть після гри «Вишкова» на останній хвилині з п’ятьма польовими. У підсумку – різні два тайми та мінімальна перемога «Вадруса» 2:3!

Найкращий гравець матчу: Олександр Якимчук (Vadrus)