:
2

Мищук Анатолій/Осипчук Владислав/Кірепко Анатолій

Мудрик Юлія/Голоскоков Дмитро

На момент зустрічі обидві команди були сусідами по турнірній таблиці, а тому очікувалося, що матч не буде простим для обох клубів. Декілька потужних ударів на початку зустрічі розім’яли воротарів обох команд, але справжньої загрози не створили. Гравці обох колективів для виходу в атаку віддавали перевагу довгим передачам, крім того, завдяки помилкам, вдавалося організовувати швидкі контратаки. Деякою ініціативою володіли «пекарі», адже за першу п’ятихвилинку вони двічі розігрували кутові, проте чогось більш вагомого, хоча б у вигляді гольової ситуації створити не вдалося. Натомість непоганий момент мали «центрові» Веніамін Кушнірчук та Богдан Громійчук, коли зорганізували вихід «два в один», але також зиску з цього не отримали. Матч повільно котився до екватору, коли розіграний аут біля воріт «лучан» завершився взяттям воріт: простим потужним ударом низом в дальній кут  відкрив рахунок Богдан Рабський – 0:1. За дві хвилини до кінця практично дзеркально відповіли «центрові»: розіграш ауту результативно завершив Антон Чернов – 1:1. Під завісу тайму двічі пробивав по воротах «Теремно» із зручної позиції Роман Юсюк, але футзалісту бракувало точності. Отже на перерву команди пішли за нічийного, проте результативного рахунку.

Після перепочинку більш свіжими виглядали гравці «Теремно Хліб-2», але вже на першій хвилині дальній удар голкіпера «Луцьк центру» Миколи Бондарева прийшовся простісінько в «дев’ятку» їх воріт – 2:1. Микола не встиг насолодитися поздоровленнями із забитим голом, як довелося витягувати м’яча із сітки власних воріт – відзначився Владислав Власюк – 2:2. Наступний гол довелося почекати, але він того був вартий: «центровик» Віталій Корець зіграв, як класичний «стовп» - прийняв, притримав, розвернувся, вдарив, забив – 3:2. «Пекарі» намагалися перехопити ініціативу і наприкінці матчу щільно підсіли на половину майданчика суперників, проте «центрові» самовіддано тримали оборону і за кожної нагоди втікали у гострі контратаки. Зрештою Владислав Власюк самостійно обіграв своїх опонентів і потужно і влучно пробив під поперечину – 3:3! Останні хвилини пройшли в обопільних атаках і контратаках, в яких кожна команда могла добитися успіху, але цього дня футбольна фортуна  була за «Луцьк-Центр» - чудовий вирішальний гол забив Віталій Корець – 4:3! Отже перша перемога в регулярному чемпіонаті сезону 2023-24 для «Луцьк-Центру».

Найкращий гравець матчу: Віталій Корець (Луцьк-Центр)