:
0

Журибіда Володимир/Хомич Олена/Літвінчук Леонід

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Незвичні для себе місця посідали після п’ятого туру «регулярки» Суперліги учасники недограної пари 1/8 фіналу Кубка Волині – «Любарт» був передостаннім, «ТТІ» – останнім. Тож передбачалось, що кубкова гра буде досить цікавою та безкомпромісною. Досить активно розпочали номінальні господарі. Перша ж атака завершилась двома ударами поспіль по воротах суперника – перший відбив воротар, другий прийшовся повз рамку. А уже на 30-й секунді гри «Любарт» відзначився ще й фолом в атаці. І як згодом виявилось, це був єдиний фол на два клуби у даному матчі! Відбивши стартовий наступальний порив суперника, гравці «ТТІ» намагалися організовувати свої атаки, які здебільшого завершувалися заздалегідь до карного майданчика «біло-червоних». А от «Любарт» свою незначну територіальну перевагу на 5-й хвилині перетворив у забитий гол Назара Сеника – 1:0. На пропущений гол Нововолинськ миттєво відповів ударом повз ворота. Загалом гра хоч і проходила під диктовку господарів, проте 8-ма хвилина показала, що і «ТТІ» вміє атакувати, а твердженням цього були два удари протягом десяти секунд, та воротар «Любарта» був на висоті. Не використали свій шанс зрівняти рахунок гравці з Нововолинська і на 10-й хвилині, коли після виходу один на один «кулястий» полетів повз воротаря та влучив у стійку. А під кінець першого тайму гра взагалі вирівнялась, і комбінаційні дії обох клубів завершувалися неточними пострілами повз ворота.

З початку другого тайму «Любарт» знову намагався пресингувати. 15-та хвилина була повністю за «червоно-білими». Створивши декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, в одному з них «Любарт» знову змусив гостей капітулювати – на цей раз гол на рахунку Дмитра Романюка. На 16 хв Максим Матвійчук активно зустрів нападника Нововолинська ще в центрі майданчика, згодом відібравши м’яч, взяв гру на себе і довів рахунок до 3:0 на користь своєї команди. 18-та хвилина запам’яталась потужними атаками «ТТІ». Спочатку удар нападника прийшовся у стійку, згодом ще дві небезпечні атаки, та і цього разу фортуна була на боці «Любарта». Схоже, з цього моменту господарі свідомо віддали ініціативу супернику та задля збереження рахунку стали у позиційну оборону. До того ж Нововолинськ з 20-ї хвилини до атак залучив ще й п’ять польових гравців. Та впевнений захист «Любарта» не дозволив супернику вийти на ударну позицію аж до кінця гри і власні ворота залишав недоторканими. Перемога «Любарта» 3:0 і вихід до ¼ фіналу Кубка Волині!

Найкращий гравець матчу: Максим Матвійчук (Любарт)