:
3

Попко Максим/Леончук Олександр/Мельник Олег

Лойко Павло/Журибіда Віктор

Третьоліговий середнячок «ЛуцькЦентр», в активі якого було п’ять очок після чотирьох турів та шосте місце, екзаменував у п’ятому турі аутсайдера «Новатор», у якого була лише одна перемога після чотирьох ігор. Проте взявши гору у звітному турі над номінальними господарями, гості у турнірній таблиці їх могли обійти і залишили б останню сходинку турнірки. Тож перший удар по воротах суперника «ЛуцькЦентр» наніс уже на 30 секунді гри, цим самим і зробив заявку на фаворита у матчі. Щоправда, «Новатор» миттєво атакував у відповідь і заробив кутовий, а це вже підтвердило відкритий футзал з перших хвилин. Не залишились команди і без голу на початку матчу. Гольова атака від «ЛуцькЦентру» сталася на 2 хв і гол на рахунку Романа Юсюка став першим у матчі – 1:0. На 3 хв номінальних господарів виручила стійка. А наполегливість «Новатора» на 4 хв запам’яталась голом у виконанні Олександра Чекуса – на табло нічия 1:1. Відкритий футзал продовжився і надалі. «Новатор» свої атаки проводив за рахунок непідготовлених ударів по воротах, «ЛуцькЦентр» почергово відряджав до чужих воріт здебільшого одного-двох нападників. Та перший тайм так і завершився нічийним рахунком 1:1.

У другому таймі темп гри дещо зріс за рахунок швидких комбінаційних дій. Різниця ведення гри була лише в тому, що «Новатор» ліквідував задуми суперника без порушень гри, а у «ЛуцькЦентра» за три хвилини було уже три фоли. А перша гольова атака другого тайму відбулась на 16 хв. Віталій Слупачик обікрав суперника поблизу його карного майданчика та миттєво без підготовки заставив капітулювати кіпера господарів. Відігратись «ЛуцькЦентр» міг на 17 хв, але гольову передачу не встиг замкнути Сергій Баранов. Затяжний штурм вийшов у господарів на 20 хв, коли Павло Щербатюк вправно направив м’яч у сітку воріт, цим самим зрівняв рахунок у грі – 2:2. На 21 хв впритул за «Новатор» не забив Віталій Пилипюк. А гол за «ЛуцькЦентром» на 22 хв не забарився. Після розіграшу аута передачу партнера замкнув Веніамін Кушнірчук. Результативною для Веніаміна була і 22 хв і рахунок уже 4:2 на користь його команди. Та все ж крапку забитим м’ячам у матчі голом престижу поставив Віталій Плескун, встановивши остаточний рахунок 4:3 на користь «ЛуцькЦентра».

Найкращий гравець матчу: Веніамін Кушнірчук (Луцькцентр)