:
7

Хомич Анатолій/Бродовський Руслан/Максимов Дмитро

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Закриваючи п’ятий тур у Другій лізі волинського футзалу, суперники посідали відповідно дев’яту сходинку з трьома очками у «Респекта-2», на очко більше було перед стартовим свистком у «Вадруса» і восьме місце. Перші три хвилини були за номінальними гостями. За цей час вони заробили кутовий та завдали декілька ударів по воротах. Проте воротар «Респекта-2» грав впевнено та надійно. Підсиливши тиск на суперника, на 4 хв «Вадрус» ще й заробив тактичний фол в центрі майданчика. Згодом через хвилину у відповідь стандарт був уже у виконанні «Респекта-2». Та і перший, і другий стандарти команди не реалізовували. Загалом, при втраті м’яча «Вадрус» намагався пресингувати, тож роздумів для організації атак у «Респекта-2» було обмаль, і часто м’яч команда втрачала заздалегідь до підступів чужих воріт. Та у захисті «біло-блакитним» вдавалось грати надійно, до того ж піймав кураж і воротар «Респекта-2», який, як кажуть, тягнув все підряд. Не підвів свою команду на 11 хв і кіпер гостей, коли після чергового стандарту від «Респекта» відбив «кулястого» з «шістки». Тож на перерву після хорошої гри обох стражів воріт команди пішли за нульової нічиєї.

Кардинально гра змінилась у другому таймі. На його початку перші три атаки провели господарі – щоправда, без ударів по воротах. Територіальна перевага все частіше і частіше проглядалася за «Респектом-2». «Вадрус» помітно нервував і гра в атаці уже не виходила. Загалом додалось і єдиноборств, а з ними прийшли і фоли. 18 хв за такої гри для «Респекта-2» виявилася фартовою: гол у виконанні Олега Потрапелюка і господарі повели в рахунку – 1:0. На 20 хв футзалісти «Респекта» активно долучились до відбору м’яча в центральному колі майданчика. Як наслідок, захисник «Вадруса» такого тиску не витримав, помилився, і гол Олега Безуха став логічним завершенням даного епізоду – 2:0. Та і після двох пропущених голів «Вадрус» рук не опустив. У підсумку їх атак на 25 хв у господарів було вже п’ять фолів. Та дабл-пенальті «Вадрус» заробив лише за 1 хв 35 секунд до завершення гри. Його бездоганне виконання в дев’ятку від Олександра Якимчука засвітило на табло 2:1. Утім, на більше «Вадрусу» не вистачило ні часу, ні фарту, адже останню хвилину «Респект-2» практично оборонявся, але все ж здобув бажану перемогу.

Найкращий гравець матчу: Євген Малогловець (Respect-2)