:
4

Літвінчук Леонід/Щербик Андрій/Хомич Анатолій

Басун Ярослава/Журибіда Віктор

На полярних полюсах знаходились команди перед початком звітного шостого туру Чемпіонату Волині з футзалу серед клубів Четвертої ліги: друге місце з тринадцяти очками у «Мильська» та остання сходинка з нулем у «Мідаса-2». Тож права на осічку у номінальних господарів не було. Натомість гості були вмотивовані набрати перші очки у турнірі проти одного з лідерів. Розпочали гру команди не надто активно. Перші дві хвилини минули без ударів по воротах. На 3-й хвилині два удари в сторону воріт наносив «Мильськ». Через десять секунд удар вище воріт стався уже від «Мідаса-2». Перший кутовий на 4-й хвилині заробили номінальні господарі. Саме після його розіграшу Максим Відрінський і відкрив рахунок у грі. 6-та хвилина запам’яталась атакою та втратою м’яча в центрі майданчика футзалістами з Мильська та миттєвим контрвипадом від «Мідаса-2», який завершився ударом вище воріт. На 7-й хвилині перший кутовий уже заробив «Мідас-2» і після його розіграшу на табло 1:1 – гол у виконанні Романа Власюка. Загалом друга половина першого тайму проходила під диктовку «біло-блакитних». «Мідасу-2» доводилося фолити і на 9-й хвилині у їх пасиві було вже чотири порушення проти одного у суперника. Рахунок же на свою користь «Мильськ» змінив лише за одну хвилину до завершення тайму завдяки голу Анатолія Відрінського, і на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.

Дев’ятнадцять секунд знадобилось Віктору Олінчуку у другому таймі, аби збільшити відрив у рахунку. Та незважаючи на швидкий гол, гра була рівна. На 18-й хвилині за «Мідас-2» не забив Роман Дмоховський, коли після його удару м’яч пролетів повз стійку. Ще одного разу з вигідної позиції Роман не забив на 19-й хвилині, з п’яти метрів влучивши у стійку. Після цього миттєва атака у відповідь пройшла у «Мильська» і на табло уже горіли 4:1 – відзначився Віктор Олінчук. На початок 24-ї хвилини рахунок дещо скоротив Олександр Баранов. Після цього гості не полишили надії врятувати гру і останні дві хвилини до атак залучили п’ять польових гравців. Проте рахунок до кінця гри залишився незмінним. «Мідас-2» залишився без очок, а «Мильськ» закріпився на вершині турнірної таблиці разом з ФК «Ратнів», перемігши у даній грі 4:2.

Найкращий гравець матчу: Віктор Олінчук (ФК Мильськ)