:
7

Кірепко Анатолій/Котельчук Ігор/Мищук Анатолій

Басун Ярослава/Волинець Юрій.

Як і прогнозувалося, хорівчани, як один з лідерів цьогорічної «регулярки» у Третій лізі, вже на перших секундах гри показали свою майстерність і відкрили рахунок. Автором гола став Олег Островський – 0:1. Гра проходила динамічно, обидві команди демонстрували швидкісний футзал. Проте з плином часу гості поступово перехопили ініціативу і, закрутивши голови «Пекарям», в одній з чергових атак, провели швидкісну комбінацію Островський – Кривдік, яка закінчилася взяттям воріт – 0:2. Після голу гості дещо знизили темп, чим скористалися господарі. В одній з нечисленних контратак Юрій Шаула видав пас на Владислава Власюка, який скоротив рахунок до мінімуму – 1:2. Хорівчани, не чекавши такого перебігу, знову пішли вперед і вже за хвилину в одному з епізодів після потужного удару Миколи Кривдіка м’яч потрапив у стійку, а на добиванні чітко зіграв Назар Хомюк, направивши шкіряного у сітку – 1:3.   Після пропущеного голу господарі знову наростили темп і міць своїх атак, проте гості чітко будували оборонні редути і не допускали їх до карного. Вадим Вознюк, Богдан Рабський дальніми ударами перевіряли реакцію Олексія Верицького, але останній грав надійно у «рамці». Кінцівка тайму пройшла в обопільних атаках команд у швидкому темпі, проте рахунок залишився незмінним.

Другий тайм гості знову розпочали за своєї ігрової та швидкісної переваги. Вони домінували на полі і створили більше небезпечних моментів біля воріт «Пекарів». В дебюті тайму Вознюк порушив правила у своєму карному і Павло Плісак чітко реалізував пенальті – 1:4. Пропущений гол знову «розізлив» господарів і вони пішли на штурм воріт хорівчан. В одному з моментів сольний прохід здійснив Владислав Власюк і ударом в дальній кут скоротив рахунок – 2:4. Утім, «Надія-3» не та команда, яка грає на утримання рахунку. Після пропущеного голу її гравці знову домінували. Їх перевага була  відчутна на всіх ділянках майданчика. І протягом трьох хвилин вони ще двічі засмутили господарів. Авторами голів стали Олег Островський і Віталій Курило – 2:6. Кінцівка гри також була за гостями. Вони грали у відкритий футзал в своє задоволення, плетучи «мережива» передач на майданчику. Проте в одній з атак вони допустилися помилки і Богдан Рабський покарав гостей і замкнув передачу від Віталія Кіпеня – 3:6. На останніх секундах гри господарі мали шанс ще трохи скоротити рахунок, але Владислав Власюк не влучив у ворота, пробиваючи дабл-пенальті. Отож, після чергової перемоги «Надія-3» впритул наблизилася до лідера ліги, скоротивши відставання до одного пункту, а «Пекарі» і надалі замикають турнірну таблицю дивізіону.

Найкращий гравець матчу: Назар Хомюк (Надія-3).