:
0

Журибіда Володимир/Максимов ДмитроГоза Русланж

Журибіда Віктор/Журибіда Віктор/мал/

Дещо з різними показниками підійшли до восьмого туру вищоліговики волинського футзалу. У турнірній таблиці «Торпедо» з сімома очками було дев’ятим, «ЛСТМ» з дванадцятьма знаходився на третьому місці. Маючи у своєму складі кращого бомбардира минулого чемпіонату, «будівельники» вийшли на гру у статусі фаворита. Та підопічні Анатолія Мищука зовсім не намагались у цій грі пасти задніх з гідним суперником. Пресингуючи з перших секунд, «торпедівці» ледь не забили уже на 20 секунді. Удар від нападника метрів з п’яти і кулястий просвистів над поперечиною. На 3-й хвилині непогану атаку організували номінальні гості, та завершальний удар заблокувався захисником. Необачно на 4-й хвилині власні ворота залишив Богдан Самолюк, але гості таким подарунком не скористалися, в останній момент нападник не влучив по м’ячу біля порожніх воріт. На 6-й хвилині тричі поспіль подавали кутовий гравці «Торпедо» - до влучного удару справа не дійшла. Потужна атака від номінальних господарів на 8-й хвилині завершилася для них фіаско – надійно зіграв воротар «будівельників». Він же на 9-й хвилині вивів Тараса Кабанова на ударну позицію, але ефектний удар від нападника не вийшов і рахунок залишився незмінним. Результативною для «торпедівців» стала 11-та хвилина. Розігравши аут у трьох метрах від лінії воріт, Андрій Ткачук вивіреним пасом вивів на ударну позицію Дмитра Рожка, і той вколотив кулястого прямісінько у дев'ятку – 1:0. Хороший динамічний футзал команди демонстрували під кінець першого тайму. Три стандарти на останній хвилині заробили підопічні Ігоря Чорнухи, і зусиллями Олександра Антонюка та Тараса Кабанова «будівельникам» все ж вдалося зрівняти рахунок під завісу тайму – 1:1.

Високий темп, яким закінчувався перший тайм, продовжився з самого початку другого. Самовіддача футзалістів обох команд додавала інтриги з кожною хвилиною гри. На 23-й хвилині Тарас Кабанов вчергове продемонстрував чудеса техніки прийому м'яча, пробив з розвороту, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Ледь не пропустило «Торпедо» на 24-й хвилині після відмінної комбінації, на завершальний удар нападник не встиг і момент для взяття воріт було втрачено. Та виправляти ситуацію на користь своєї команди на 25-й хвилині знову взявся кращий бомбардир «будівельників». Обігравши декількох гравців у карному майданчику та продемонструвавши філігранний дриблінг, Тарас Кабанов вивів свою команду вперед – 1:2! З 26-ї хвилини за порятунок гри уже взялися «торпедівці». Та навіть за гри з п'ятьма польовими гравцями реалізувати зайвого забитим голом їм не вдалося. Мінімальна перемога з рахунком 1:2 покращила для «ЛСТМ» шанси на боротьбу за «золото» у чемпіонаті сезону 2023/2024 рр.

Найкращий гравець матчу: Олександр Антонюк (ЛСТМ)