:
5

Журибіда Володимир/Гоза Руслан/Максимов Дмитро

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Мабуть, десята сходинка після семи турів у турнірній таблиці серед вищолігових клубів була для «Куража» найкращою мотивацією для перемоги у звітному турі над середнячком чемпіонату, котрий з сімома очками до стартового свистка посідав шосте місце. Отже, незважаючи на перші атаки «Надії-2», гол на 2-й хвилині влетів саме у їх ворота – відзначився Богдан Гладун – 1:0. Після забитого м’яча боротьба за позиції набрала обертів. Не забарилась тут і жовта картка. За небезпечну атаку суперника «гірчичник» перед собою побачив Вадим Видихай. Надалі хороший розіграш стандарту вийшов у номінальних гостей. На 6-й хвилині в останню мить нападник не влучив у ворота. Атака правим крайнім пройшла від «Надії» на 8-й хвилині – удар пройшовся повз рамку. «Кураж» миттєво організував контрвипад, і Назарій Стебельський рахунок подвоїв – 2:0. Загалом силової боротьби у першому таймі було вдосталь, темп гри високим, а небезпечних моментів біля воріт обох команд не так уже і багато. На 13-й хвилині стандарт в метрах десяти від воріт заробив «Кураж», розіграш вийшов дуже прямолінійний, і удар Богдана Гладуна заблокувався захисником. Тож перший тайм так і завершився перевагою господарів у два м’ячі.

Уже на 13-й секунді другого тайму «Кураж» до свого пасиву записав фол поблизу карного майданчика. Не надто вдале виконання за хорівчанами і загрози воротам не було. Хорошу комбінацію в один дотик за участю трьох футзалістів гості організували на 18-й хвилині. Саме вона завершилася голом Сергія Турка, і перевага «Куража» уже була мінімальна – 2:1. В середині другого тайму за рахунок активного переміщення проглядалась незначна територіальна перевага за «Надією-2». Але впевнена гра воротаря «Куража» зрівняти рахунок гостям не дозволила. Напрочуд високі швидкості демонстрували команди у другій половині тайму. Неодноразово виходив і хороший комбінаційний футзал, здебільшого від футзалістів з Хорова. Атаки від «Куража» хоч і були поодинокі, проте не менш вразливі. Останню хвилину гри гості притисли суперника до власних воріт, застосовуючи п’ять польових гравців. Та зрівняти рахунок так їм і не вдалося. Більше того, за 9 секунд до завершення гри Антон Березовський встановив остаточний результат гри – 3:1 на користь «Куража». Тож, перша перемога у чемпіонаті покращила їх шанси залишити останню сходинку у турнірній таблиці.

Найкращий гравець матчу: Антон Березовський (Кураж)