:
5

Леончук Олександр/Хомич Анатолій/Попко Максим

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

З різних позицій та з різною кількістю ігор підійшли до дев’ятого туру клуби Суперліги волинського футзалу. Восьме місце з шістьма очками після п’яти ігор посідав «Любарт». Шосте місце з одинадцятьма очками і «Респект» закріпився на шостій сходинці турнірки. З фола розпочав «Любарт» уже на 11-й секунді. Надалі практично без воріт грали команди перші п’ять хвилин. На 6-й хвилині номінальні господарі наважились події дещо форсувати. І двічі поспіль у гру вступав воротар «Респекта». З цього моменту «Любарт» все частіше і частіше турбував Дмитра Ольшевського. Проте поодинокі контрвипади від «Респекта» господарям доводилося ліквідовувати і за рахунок фолів. Та, схоже, стандарти не є козирем у гостей, і під час розіграшу «Любарт» вдало їх руйнував. Та відпрацювавши в атаці, футзалісти гостей миттєво поверталися в оборону, що суттєво зменшувало шанси господарів на успіх. Вибуховою була атака від «Респекта» на 10-й хвилині. Іван Сидорук просквозив захист «Любарта» правим флангом та невідпорно пробив у дальній кут. Воротар господарів такого перебігу подій не очікував і довелось виймати «кулястого» з власних воріт – 0:1. На 13-й хвилині «Любарт» заробив стандарт поблизу карного майданчика суперника. Перший удар нападника відбив воротар, на добиванні Дмитро Романюк не влучив у ворота з трьох метрів і загроза для «Респекта» була ліквідована. Але як згодом з’ясувалось, реальна небезпека для гостей була ще попереду. За 28 секунд до завершення тайму гості знову сфолили прямо по центру воріт в трьох метрах від карного. І тут спрацювала домашня заготовка і чудова комбінація під час виконання стандарту, у якій Дмитро Романюк гарматним ударом зрівняв рахунок у грі. Тож на перерву команди пішли за нічиєї 1:1.

Атакою на атаку розпочали суперники другий тайм. Немов повіривши у власні сили, «Респект» на рівні грав з іменитим клубом. Силова боротьба продовжувалась упродовж усього тайму. На 21-й хвилині арбітрам навіть довелось застосувати «гірчичник» за зрив перспективної атаки Владиславу Дячуку. На 26-й хвилині перемогу своїй команді міг забезпечити Богдан Зінгель. Та під час атаки, обігравши уже воротаря, він влучив у стійку. Останні три хвилини територіальна перевага повністю була на боці «Любарта». Та цей натиск «Респекту» вдалося витримати, тим самим відібравши два очки у потенційного претендента на перемогу у чемпіонаті. Тож у підсумку бойова нічия 1:1.

Найкращий гравець матчу: Дмитро Ольшевський (FC Respect)