:
5

Попко Максим/Леончук Олександр/Хомич Анатолій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Лідери Вищої ліги – футзалісти з Олики – зустрічались у восьмому турі з амбітним «Акцентом», який на момент стартового свистка посідав четверту сходинку у турнірній таблиці. Обережно від оборони, використовуючи всю площину майданчика, розпочали суперники комбінаційну гру. Часто дальні передачі були неточні, і «кулястий» опинявся то в однієї, то в іншої команди. Тож за таких дій воротарі більше вводили м’яч у гру від воріт, аніж ліквідовували небезпеку. Для підтримки середнього, а подекуди і високого темпу клуби вдалися до частих змін четвірок. Тож лише динаміка гри додала у матчі хоч якогось барвистого відтінку. Перший небезпечний момент від Андрія Янка воротар «ВудЕкоБуда» відбив на 10-й хвилині. Згодом в атаці «Акцента» взяло участь уже три футзалісти, та їхня комбінація завершилася ударом повз ворота. Лише на 12-й хвилині арбітри зафіксували перший фол в пасиві колективу з Олики. Стандарт був розіграний невдало, і «ВудЕкоБуд» миттєво контратакував, щоправда – безрезультатно. Під завершення тайму натиск «Акцента» дещо зріс. І за 2 хвилини 50 секунд до сирени Вадиму Поліщуку вдалося вивести свою команду вперед – 0:1. Вдруге номінальні гості могли забити на 14-й хвилині, однак господарів врятувала стійка.

Після перерви для «ВудЕкоБуда» гра розпочалась не надто вдало. Два фоли поспіль арбітри фіксували уже на 17-й хвилині. Та зі стартовим хвилюванням господарі, схоже, впорались, і на 18-й хвилині після виконання стандарту від Олики метрів з дев’яти «кулястого» з лінії воріт уже вибив захисник «Акцента». На 20-й хвилині удар під поперечину наніс Сергій Серський – воротар з Олики парирував. На 21-й хвилині Андрій Шокало влучив у стійку, чим не реалізував момент з виходом трьох нападників проти одного захисника. Згодом повторна атака господарів завершилася голом Станіслава Гламазди, і на табло уже горіли 1:1. Досить напруженою та бойовою вийшла кінцівка гри. До того ж з голами і численними фолами. На 25-й хвилині «ВудЕкоБуд» уже вийшов уперед завдяки голу Максима Кіпрухи – 2:1. На 28-й хвилині у обох клубів було по п’ять фолів. На тій же 28-й хвилині Володимир Третяк не реалізував дабл-пенальті – чудову можливість, аби зрівняти рахунок. Останню хвилину «Акцент» грав з п’ятьма польовими гравцями. Та реалізувати зайвого їм не вдалося. Натомість Андрій Шокало забив у порожні ворота і забезпечив не лише перемогу 3:1 своїй команді, але і зберіг лідерство «Вуд Еко Буду» після восьмого туру.

Найкращий гравець матчу: Максим Кіпруха (Вуд Еко Буд)