:
7

Попко Максим/Хомич Анатолій/Максимов Дмитро

Джафарова Олександра/Гетьман Василь

Другу путівку до півфіналу Кубка Волині розігрували суперліговий  FC "Respect" та вищолігове  "Торпедо". Зазирнувши в турнірні таблиці та оцінивши краєм ока турнірні здобутки команд в нинішньому сезоні, здавалось, що «Поважні» легко здолають колектив Анатолія Мищука, який проводить далеко не кращий свій футзальний сезон. Але кубкові протистояння – це зовсім інша стратегія та філософія: тут багато що вирішують правильний настрій і мотивація конкретно на один бій, а тому все можливо.

Так, звичайно, «Поважні» з перших хвилин грали першим номером, вони контролювали м’яч, володіли ігровою та територіальною перевагою, на їх користь були й статистичні показники, але це аж ніяк не відображалось на електронному табло – там  цілих півтора тайми нічого не змінювалось, а стійко сумували два "нулики". Звичайно, що в поті чола весь цей час працював юний воротар копачівців Богдан Самолюк, який неодноразово виручав своїх партнерів після небезпечних ударів Віктора Суща та Юрія Чепури. Чудовий гольовий шанс не використав і Михайло Зайчук, який проводив цю  зустріч ще не зовсім оговтавшись від травми – сьомий номер з кількох метрів пробив поруч зі стійкою. «Торпедівці» хоча й рідше, але також тримали в "тонусі" кіпера "Респекту" Дмитра Ольшевського, але в основному це були не завжди добре підготовлені удари здалеку, яким бракувало влучності та гостроти. Найцікавіше, що за такого сценарію поєдинку, саме «торпедівці» мали відкривати рахунок на 19-й хвилині матчу, адже після обрізки гравця «блакитних» одразу троє гравців копачівської команди вибігали в контратаку на одного Дмитра Ольшевського, проте кіпер чудово прочитав  ігровий момент та в самовідданому підкаті чисто відібрав м'яч і, в свою чергу, тепер вже розпочав контратаку  "Респекту" знову ж таки три на одного захисника плюс воротар. «Поважні» свій шанс чітко довели до логічного завершення: Владислав Дячук вчасно віддав передачу ліворуч на свого капітана, а Віктор Сущ (на паузі!!!) змусив скластись Богдана Самолюка і спокійно відкрив рахунок – 1:0. Гравці "Торпедо" ще пробували повернути паритет, але за кілька хвилин за фол у карному майданчику арбітр зустрічі справедливо призначив пенальті в ворота торпедівців, і Михайло Зайчук невідпорним ударом під поперечку не залишив копачівцям жодних шансів на порятунок. Сильний матч провів представник Вищої Ліги, але до півфіналу Кубка Волині крокує команда Андрія Ткачука.

Найкращий гравець матчу: Зайчук Михайло (FC Respect)