:
5

Попко Максим/Максимов Дмитро/Хомич Анатолій

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

В ¼ фіналу Кубка АМФВ зустрічались вищоліговий «БусМаркет» та першоліговий «Індустріал Вест». Так склалось, що на момент старту кубкової зустрічі обидва клуби у своїх лігах у регулярному чемпіонаті посідали другі місця. Перші хвилини гра відбувалась більше на половині майданчика номінальних гостей. На 3-й хвилині команди обмінялися гострими атаками та ударами повз ворота. З початку 4-ї хвилини після першого фолу, який арбітри зафіксували за «Індустріал Вестом», суперники синхронно змінили четвірки, і активна боротьба за домінуючі позиції продовжилась. «Маркетологи» більше комбінували, гості продовжували грати від оборони. Змінилися склади команд і на 7-й хвилині, та гострих моментів біля воріт обох клубів не так уже й багато. Гра мала продовження хоч і за високого темпу, та здебільшого і за значних втрат м’яча. Влучний удар вийшов у Володимира Чайки на 10-й хвилині, і «Індустріал Вест» повів у рахунку – 0:1. Право на кутовий «БусМаркет» заробив на 12-й хвилині. Його виконання було нехитрим і атаку організували гості. Останню хвилину тайму контролював «БусМаркет». Та справа до взяття воріт не дійшла. Отже, на перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь гостей.

Більше володів м’ячем «БусМаркет» і на початку другого тайму. Гості стали у позиційну оборону і вдало оборонялися. Продовжували змінювати свої склади четвірками суперники і у другому таймі. Фол в атаці на 18-й хвилині в пасиві господарів – і знову миттєва зміна. Для певної корекції своєї гри «червоно-чорні» на 21-й хвилині скористалися тайм-аутом. Та після поновлення гри саме «Індустріал Вест» ледь не забив вдруге. В останню мить нападник не влучив по м’ячу, який пролетів біля самої стійки. З 23-ї хвилини «БусМаркет» залучив до атак п'ять польових гравців. Проте, використовуючи різні комбінації, «маркетологи» так і не спромоглись бодай один раз серйозно потурбувати воротаря суперників. Більше того з їх сторони не відбулось жодного удару в рамку. Тож єдиний гол першого тайму вивів «Індустріал Вест» до ½ фіналу Кубка АМФВ.

Найкращий гравець матчу: Володимир Чайка (Industrial West)