:
6

Журибіда Володимир/Попко Максим/Леончук Олександр

Лойко Павло/Гетьман Василь

Це був завершальний поєдинок недільної програми футзалу в залі ОДЮСШ, а заодно саме ця зустріч завершувала календар "регулярки" в Другій Лізі. Десерт видався справді вишуканим, адже в разі перемоги «взуттєвиків» чемпіонами ставала команда  "Духче", яка зрівнялась за очками з заборольчанами та перемогла їх в очному поєдинку. Додатковим стимулом для "Вадруса" були бронзові нагороди Другої ліги, але щоб обійти "Вишків", необхідна була лише перемога. «Синьо-червоним» було трохи простіше, так як їм для чемпіонства вистачало нічиєї в заключній грі.

А сама гра видалась дійсно бойовою та видовищною, тримаючи інтригу до самої фінальної сирени: це була справжня окраса не лише цього вік-енду, а й усього чемпіонату! Рівна, збалансована, гарно укомплектована команда «біло-чорних» дала достойний бій лідерам дивізіону, фактично нічим не поступаючись їм на паркеті. За рівної боротьби з рівним рахунком та без забитих голів команди пішли перепочити. А в другому таймі розпочалося найцікавіше: вже на 2-й хвилині по перерві після карколомного проходу найактивнішого виконавця заборольчан Олега Войтюка рахунок було відкрито – 1:0. Атакою на атаку продовжувалася гра, і згодом знову пощастило команді «Забороля», коли автор першого голу вивів на ударну позицію Андрія Старушкевича, і той з гострого кута вдруге пробив Олександра Криворучка – 2:0! Здавалось, що ось і все – померла вся інтрига поєдинку. Напевно, що й гравці «Забороля» вже в думках приміряли золоті медалі. Утім, іншої думки були гравці  "Вадруса". Відразу після другого пропущеного «взуттєвики» почали атакувати з п’ятим польовим гравцем, їм вдавалися цікаві розіграші, але дещо бракувало везіння та холоднокровності в завершальних фазах атак. І все ж за 3:23 до фінальної сирени після швидкого розіграшу Андрій Кальчик знайшов на дальній стійці Вадима Іванюка, який розстріляв ворота Володимира Костюка – 2:1. Не були схожі на себе в ці хвилини гравці «Забороля»: багато нервів та необов'язкових фолів було у їх виконанні. За 2:11 до закінчення поєдинку заборольчани заробили п’ятий фол. Гравців "Вадруса" вже неможливо було зупинити: вони відчували, що мали всі шанси для «камбеку» і дійсно – на останній хвилині все той же Вадим Іванюк оформив свій  "дубль" і знову «засвітив» бронзову надію своїм партнерам – 2:2! За кілька секунд після розіграшу з центру майданчика гравець  "Vadrus" Олександр Корнійчук міг принести перемогу своїй команді, але з вбивчої позиції влучив у стійку, а тому відразу після фінальної сирени радості гравців «Забороля» не було меж – дуже нелегко далось їм це «золото» Другої ліги чемпіонату Волині 2023/24! А амбітні  "взуттєвики" тепер точно побачили, що вони можуть на рівних грати з лідерами та чемпіонами, а тому в матчах плей-офф постараються здобути й свій футзальний трофей у нинішньому сезоні.

Найкращий гравець матчу: Іванюк Вадим (Vadrus)