:
1

Твердяк Микола/Горун Валерій/Гоза Руслан

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

У разі перемоги у звітній грі «Надія-3» обходила «White Band» та посідала підсумкове друге місце у шістнадцятому регулярному чемпіонаті Волині з футзалу серед третьолігових клубів. ФК «Дежа», в свою чергу, уже гарантував собі восьме місце для подальшої боротьби за абсолютне чемпіонство. З перших хвилин обидва клуби обрали тактику гри від оборони. За чотири хвилини суперники спромоглись лише по одному удару по воротах. Більш впевнено почували себе футзалісти з Хорова. І поступово гра все частіше і частіше затримувалась на половині майданчика номінальних гостей. «Дежу» неодноразово виручав воротар, який розпочав матч напрочуд впевнено. Наприкінці першого тайму «зелено-чорні» провели дві атаки, і тут уже серйозно вступив у гру кіпер господарів. Загалом тайм пройшов досить коректно з одним фолом у пасиві гостей. А на перерву команди пішли за нульової нічиєї.

У другому таймі перший небезпечний момент виник біля воріт «Надії-3». Друга ж повторна атака на 15-й хвилині завершилася голом у виконанні Володимира Гури, і «Дежа» повела в рахунку 0:1. Пропустивши гол, господарі перейшли до більш активних дій. Та конструктивні атаки виходили не завжди, незважаючи на певну територіальну перевагу. Для збиття атакуючого пориву хорівчан на 19-й хвилині гості використали тайм-аут. Згодом футзалісти з Колодежа заробили стандарт поблизу  карного суперника, та прямолінійно виконали його, і в атаці уже була «Надія-3». На початку другої половини тайму в атаці більш активно грали гості. Але розкрившись, вони створили простір для атак «Надії-3». Та тут декілька разів виручив воротар «Дежі». Остання хвилина була знову за господарями, та навіть граючи з п’ятьма польовими, до голу справа вони не довели. Отже, «Дежа», перемігши хорівчан, гримнула дверима та стрибнула на шосту підсумкову сходинку Третьої ліги! А от «Надія-3», як згодом з’ясувалось, замість такого бажаного «срібла» дивізіону взагалі поступилася третім місцем «Грифону», який у наступній грі переміг «ЛуцькЦентр»…

Найкращий гравець матчу: Володимир Гура (ФК Дежа)