:
1

Гоза Руслан/Горун Валерій/Твердяк Микола

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Обидва суперники втратили шанс поборотись бодай за один з комплектів медалей Четвертої ліги, проте забезпечили собі місце у омріяній «вісімці» для боротьби за абсолютне чемпіонство у дивізіоні. Та інтрига у матчі все ж зберігалась, адже зустрічались сусіди по турнірній таблиці. Втрата м'яча на перших секундах гри захистом «Імперіума» призвела до миттєвої атаки підопічних Олександра Лисенка. Помилку захисту виправив воротар. Надалі молоді футзалісти «Любарта» намагались пресингувати свого суперника уже на чужій половині майданчика. Саме завдяки цьому гра відбувалась переважно біля воріт «Імперіума». Проте і гості подекуди організовували небезпечні контрвипади. Та якихось конструктивних атак не виходило у жодного з суперників. На 9-й хвилині гості скористались тайм-аутом. І одразу після корегування гри рахунок на табло змінився на користь «Імперіума» - відзначився Олександр Романюк – 0:1. Атаку у відповідь «Любарт» організував на 10-й хвилині – удар нападника прийшовся у стійку. Згодом ще одна атака від господарів – «Імперіум» виручив воротар. Загалом перший тайм пройшов досить коректно, і на перерву команди пішли лише з двома фолами та за рахунку 0:1 на користь гостей.

З великою кількістю браку та зі значними втратами м’яча розпочали суперники другий тайм. З 17-ї хвилини до атак «Імперіума» час від часу долучався і воротар. Проте і його удари по воротах летіли в «молоко». А от Роман Товстенюк на 18-й хвилині завдав прицільного пострілу, і на табло засвітилася нічия 1:1. На 19-й хвилині гості вдруге скористалися тайм-аутом. Та і після перепочинку хорошого футзалу глядачі не спостерігали. Лише по декілька передач та непідготовлені удари призводили до чергових втрат м’яча. Дещо цікавішими виявились останні дві хвилини. На 25-й хвилині Дмитру Назаруку вдалось вдруге забити у ворота «Імперіума», однак за 42 секунди до завершення матчу Олег Гаврилюк підписав мирову нічию для суперників з рахунком 2:2 в останньому турі чемпіонату.

Найкращий гравець матчу: Роман Товстенюк (Любарт Junior)