:
5

Максимов Дмитро/Горун Валерій/Бродовський Руслан

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Перший чвертьфінальний матч серед третьолігових клубів розпочався між чемпіоном регулярки «Локі» та «Луцьк-центром», який замкнув заповітну «вісімку», яка дала право на боротьбу за абсолютне чемпіонство. Немов придивляючись один до одного, суперники на початку гри здебільшого застосовували  удари по воротах з середньої та дальньої дистанцій. Згодом напруга у грі зростала шаленими темпами. На 3-й хвилині «гірчичники» перед собою побачили два футзалісти з «Луцьк-центру» та один з «Локі». Гольовою стала 4-та хвилина. Гол стався у виконанні Вадима Барабіна, і господарі повели у рахунку. Три хвилини знадобилось «Локі» на відновлення паритету – забив Тарас Осадовський – 1:1. Схоже, надалі гра не клеїлась у жодної з команд. Для перепочинку на 9-й хвилині тайм-аут використали гості. Після чого на 10-й хвилині суперники обмінялись атаками, де більшою гостротою відзначились господарі. Кінець першого тайму був за «Локі», а надійна гра за воротарем «Луцьк-центру». Отже, незважаючи на численні гострі моменти та силову боротьбу, на перерву команди пішли за нічиєї у рахунку 1:1, а за фолами 2:2.

Необережна гра з самого початку другого тайму сталася від «Локі», і стандарт у вигляді вільного удару з лінії карного заробив «Луцьк-центр». Непоганий розіграш, та «кулястий» просвистів повз хрестовину. Атака у відповідь на 15-й хвилині, і після передачі Олександра Шитова Дмитро Медунецький вивів «Локі» вперед – 1:2. Покращити результат гості могли на тій же 15-й хвилині, та Дмитро Флішаровський пенальті не реалізував, пробивши поруч із стійкою. Натиск «Локі» зріс, а впевненість у діях воротаря суперника стала ще більшою. Двічі він виручив на 19-й хвилині. І тут, схоже, у «Локі» пішов нефарт. Удар від Василя Пилипюка на 20-й хвилині прийняла на себе стійка. На 24-й хвилині з вигідної позиції не забив Дмитро Медунецький. І як то кажуть, «не забиваєш ти – забивають тобі»: голом у «дев’ятку» відзначився Віталій Корець – 2:2! А за чотири секунди до кінця з голом Максима Мокійця до «Луцьк-центру» прийшла перемога у першій чвертьфінальній зустрічі з рахунком 3:2!

Найкращий гравець матчу: Віталій Корець (Луцьк-центр)