:
6

Гоза Руслан/Кірепко Анатолій/Бродовський Руслан

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

Втративши в останній грі регулярного чемпіонату шанс на медалі Третьої ліги, програвши з мінімальним рахунком ФК «Дежа», футзалісти з Хорова зробили серйозні висновки та у першій грі за абсолютне чемпіонство з «Бережанкою» з перших хвилин були заряджені лише на перемогу. Розпочалась вона з голу на 3-й хвилині від Валерія Матвіїва – 1:0. Проте футзалісти з Бережанки на цей гол відреагували досить несподівано і уже з 5-ї хвилини до атак почали залучати п’ять польових гравців. Перша спроба до удару по воротах не дійшла. Згодом на 7-й хвилині друга ще й завершилась перехопленням м’яча захистом «Надії-3» та миттєвою контратакою, проте без завершального удару по воротах. Надалі тактика з п’ятьма польовими для «Метеора» гру в атаці лише підсилила. Проте надійна гра в обороні господарів не надавала простору для вигідної позиції щодо взяття воріт аж до 12-ї хвилини. Саме тоді Віталію Шинкаруку рахунок вдалось зрівняти – 1:1. А от після забитого голу фортуна щодо впевненого володіння м’ячем на чужій половині від гостей відвернулась. І за 50 секунд до завершення тайму в порожні ворота забив Олег Островський – 2:1. До того ж коректна гра у першому таймі завершилась лише з двома фолами на дві команди.

Рівна гра з початку другого тайму точилася, в першу чергу, завдяки самовіддачі футзалістів з Бережанки, які практично не поступались технічним та швидким хорівчанам. А надломив їх, схоже, гол в порожні ворота на 21-й хвилині Олександра Дудара. А ще через хвилину Олег Островський довів рахунок до 4:1. Скоротити рахунок до двох м’ячів на 23-й хвилині міг автор першого голу «Метеора», та його удар прийшовся у поперечину. Ударною для «Бережанки» була і 25-та хвилина. Спочатку Олександр Стасюк скоротив рахунок, а згодом його «гармату» прийняла на себе стійка. Тож, зважаючи на кінцівку гри, навіть перемога «Надії-3» 4:2 ще не дає повної гарантії на загальний результат для виходу до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство Третьої ліги.

Найкращий гравець матчу: Олег Островський (Надія-3)