:
5

Котельчук Ігор/Кірепко Анатолій/Стащук Леонід

Стащук Леонід/Журибіда Віктор

Перевага у три м’ячі після першої гри ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство серед четвертолігових клубів ФК «Мильськ» надавала їм більше оптимізму на загальний позитивний результат у двобої. Тож друга гра розпочалась з атак номінальних господарів. А гол Анатолія Відрінського уже на 2-й хвилині ще більше закріпив віру у загальну перемогу. Закріпивши успіх зусиллями братів Відрінських, коли на 4-й хвилині відзначився ще й Максим, а Анатолій оформив «дубль» на 8-й хвилині, у загальній перемозі футзалістів з Мильська не сумнівався уже ніхто. Навіть гол Максима Новосада на тій же 8-й хвилині великого оптимізму «Любарту» не додав. Незначна територіальна перевага за «Мильськом» проглядалась і надалі. Проте їх атаки під кінець першого тайму були уже не надто наполегливі та акцентовані. Навіть комбінація у виконанні трьох нападників на 11-й хвилині проти одного воротаря «Любарта» завершилась без удару по воротах. А от Олександр Барболін та Максим Новосад свого шансу не втратили, легко перегравши воротаря господарів. І завдяки голу останнього на перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь господарів.

Дещо сумбурно розпочався другий тайм. «Мильськ» намагався атакувати та комбінаційні дії не виходили завдяки активному захисту «Любарта». На 15-й хвилині гру на себе взяв Олександр Фіщук. Та промчавши від воріт до воріт прямо по центру майданчика, завдати удару йому не вдалось завдяки впевненим діям воротаря суперника. З 20-ї хвилини гості підключили до атак п’ять польових гравців. Та попри зайвого гравця відзначитись їм так і не вдавалося. Натомість перериваючи атаку «Мильська», «Любарт» сфолив поблизу центральної лінії на 23-й хвилині. До м’яча підійшов Анатолій Відрінський, після удару якого «кулястий» оминув захист та воротаря гостей і залетів у ліву від кіпера «шістку». Результативною вийшла і остання хвилина зустрічі. За 47 секунд до завершення гри Дмитро Іванов забив п’ятий гол у ворота «Любарта», а ще через 33 секунди гол престижу на рахунку Романа Товстенюка – 5:3. Тож загальна перемога 8:3 виводить ФК «Мильськ» до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство у Четвертій лізі.

Найкращий гравець матчу: Анатолій Відрінський (ФК Мильськ)