:
0

Мищук Анатолій/Бродовський Руслан/Максимов Дмитро

Ярмольська Яна/Журибіда Віктор

Перший матч ¼ фіналу за абсолютне чемпіонство серед друголігових клубів завершився перемогою «Вадруса» з рахунком 4:2. Тож на другий матч номінальні господарі обрали тактику гри від оборони. Цим швидко і скористались гості. Заволодівши територіальною перевагою, «Вест Сайд» з перших хвилин не переставав комбінувати на половині майданчика суперника. Проте надійна оборона «Вадруса» не дозволяла гостям всерйоз турбувати свого кіпера, і на ударні позиції господарям виходити практично не вдавалось. Та обороняючись на 6-й хвилині, «Вадрус» сфолив поблизу власного карного майданчика. А практично перший удар зі стандарту у виконанні «Вест Сайда» воротар відбив, а другий полетів у «молоко». Гостро контратакував «Вадрус» на 7-й хвилині, двічі виручив воротар. Незважаючи на значну територіальну перевагу у першому таймі, яка проглядалась за гостями, перший гол на 13-й хвилині забив «Вадрус» - відзначився Олександр Корнійчук – 1:0. Через хвилину на табло знову паритет – рівновагу відновив Максим Синчук – 1:1. Результативною стала і остання хвилина тайму. За 24 секунди до його завершення за «Вест Сайд» відзначився Андрій Тарасюк. А через сім секунд за «Вадрус» забив Андрій Кальчик. І на перерву команди пішли за рахунку 2:2.

Другий тайм розпочався атакою та ударом по воротах від господарів. І уже на 16-й хвилині Андрій Кальчик оформив «дубль» – 3:2. На 17-й хвилині на удар «Вадруса» зі стандарту «Вест Сайд» відповів швидкою контратакою з послідуючим ударом повз ворота. А загалом у другій половині матчу гра дещо вирівнялась, «Вадрус» не лише захищався, але атакував і забивав. Саме так сталось на 20-й хвилині, коли Ігор Соломко, забивши, повторив рахунок першої гри, яка так і завершилась 4:2 на користь «Вадруса». А дві однакових перемоги у двох матчах вивели підопічних Олександра Лисенка до ½ фіналу за абсолютне чемпіонство у Другій лізі сезону 2023/2024 рр.

Найкращий гравець матчу: Олександр Корнійчук (Vadrus)