:
8

Дмитрук Богдан/Бродовський Руслан/Кірепко Анатолій

Осипчук Владислав/Журибіда Віктор

В ½ фіналу за абсолютне чемпіонство серед друголігових клубів зустрічались команди, які регулярний чемпіонат завершили у першій шістці турнірної таблиці. Тож срібний призер чемпіонату ФК «Духче» екзаменував четвертий клуб «Вадрус». Лише 27 секунд знадобилось Івану Бандурі, аби довести, що саме його команда була фаворитом даної зустрічі. Отже, ФК «Духче» завдяки його голу повів 0:1. Загалом досить активно розпочали гру обидві команди. На 2-й хвилині суперники обмінялись гострими атаками. В обох моментах надійно грали воротарі. Згодом більш впевнено в атаках себе почували футзалісти з Духча. Проте і «Вадрус» в обороні не відсиджувався та у завершальній стадії їх удари були менш точними, а подекуди комбінації завершувались і без них. Схоже, швидкий гол налаштував обидві команди на більш серйозну концентрацію уваги гри в обороні, і до завершення тайму глядачі голів більше не побачили. Та і під кінець тайму моментів з ударами по воротах поменшало.

Не надто змінився малюнок гри з початку другого тайму. Першим номером і надалі виступав ФК «Духче». На 19-й хвилині Іван Бандура міг подвоїти рахунок, та його постріл просвистів поруч із стійкою. Позиційна гра від оборони не дозволяла жодному з суперників вийти на зручну ударну позицію. І, мабуть, саме для внесення певної корекції для тактичних дій на 22-й хвилині номінальні гості скористались тайм-аутом. Проте через дві хвилини після поновлення гри саме господарі двічі впритул розстрілювали кіпера ФК «Духче» - воротар вистояв. А ще через хвилину неузгодженими діями воротаря та захисника гостей скористався Олександр Корнійчук і відновив паритет у грі – 1:1. На 26-й хвилині тайм-аутом уже скористався ФК «Вадрус». Схоже, Олександр Лисенко за цей короткий період часу зумів налаштувати команду не лише на збереження рахунку, але і на перемогу. Адже за одну хвилину до фінальної сирени Андрій Кальчик уже вивів господарів вперед. Проте мінімальна вольова перемога 2:1 «Вадруса» лише говорить про те, що у другій зустрічі продовжиться безкомпромісна боротьба за вихід у фінал боротьби за звання абсолютного чемпіона Другої ліги.

Найкращий гравець матчу: Андрій Кальчик (Vadrus)