2: 4

Трофімчук Р./Тучкевич А.

В заключному турі кваліфікаційного раунду, щоб взяти путівку до третьої ліги, команді господарів потрібна була лише перемога, і завдяки Михайлу Бачинському, який вивів свою команду вперед, вона в це повірила. На майданчику було багато боротьби і після пропущеного голу «банкіри» потрохи почали осідати на воротах «WS», і на 9-ій хвилині результат вдався у знаки, Сергій Зінчук зрівнює рахунок, а ще за дві хвилини Андрій Пугач виводить гостей вперед 1:2 , з таким рахунком команди і пішли на відпочинок. Друга половина зустрічі розпочалась за сценарієм першого тайму коли швидкий Назар Зіняк забиває «круглого» у сітку воріт, і на табло нічия. Після голу «біло-зелені» активніше зарухались і почали створювати численні атаки, але надійно на останньому рубежі діяв Сергій Чернявський. Всіма силами господарі побігли забивати і цим скористався Артур Степанюк зловивши на контратаці, а в кінці матчу саме він оформляє «дубль» і ставить жирну крапку у цьому двобої.