5: 0

Трофімчук Р./Тучкевич А.

Досить обережно розпочали поєдинок обидві команди. Раз по раз «торчинці» шукали свого успіху біля воріт суперника, але там надійно грав голкіпер «бордових» Тарас Войтович. Господарі помаленьку розкачували свої атаки і всередині першого тайму добились успіху завдяки голу «молодого – перспективного» Петра Фандєєва. Восьма хвилина матчу стала для «бордових» досить вдалою, спочатку Артем Берідзе, а потім Костянтин Добровольський роблять рахунок 3:0, з яким команди пішли на перерву. У другій половині матчу нічого не змінилось, господарі контролювали хід поєдинку, і забивали знову лише вони. На 14-ій хвилині чудову атаку зробивши «дубль» завершив все той же нестримний Артем Берідзе, наприкінці матчу досвідчений Вахтанг Машава робить остаточний рахунок матчу 5:0.